Теплий склопакет замовити в компанії “Рідня”

Теплий склопакет – не тільки енергоефективне скло, аргоном наповнений мінімально одна камера двох або трьох камер склопакет. Склити кімнату для теплоти в будинках міст, котеджних будівлях індивідуальних ліній і будывництв. Балконні площі плануєте об’єднувати з кімнатами або утеплювати, обшивати аналогічно рекомендуємо в металопластикові рами встановити теплий склопакет.

Важливо! Такого типу склопакет реально застосовувати в будь-якому склопакеті від мінімальних товщин 16 мм до максимальних 52 мм завдяки використанню нових техлогій – теплу дистанцію.

Місія пластикових вікон – збереження тепла в більшою мірою виключивши виникнення конденсату з наслідками.

Теплий склопакет – дистанційна рамка запорука тепла

Збільшується рівень теплоізоляції завдяки створеній конструкції з найвищої якості керамічної рамки розташованої між склом в замін холодної металевої з алюмінію.

Тепла дистанція – рамка легко вписується в різноманітний вигляд і колір вікна імея вибір кольорової гами, по ширині не впливаючи на застосовувані скла і додаткові утеплюють елементи: газ або енергоефективне напилення.
Розумне рішення замовити вікна застосувавши теплий склопакет в будівлях з вимогами високої теплоізоляції, що містять високу вологість – кухні, дитячі.

Властивості скла в такого виду склопакетах – мінімум теплопередачі від скла, що стоїть із зовнішнього боку до скла розташованого в середині, перешкоджаючи холоду взимку і додатково зберігаючи тепло.

Максимально правильно змінити температурні результати для приміщень, що вимагають підвищення теплоізоляції, мають підвищений показник вологості – це кухня або дитяча кімната.

Як функціонує теплий склопакет у вікні пластиковому

Теплий склопакет від компанії рІдНЯ
Теплий склопакет

У теплих склопакетах дистанція не дає 100% чутливо ефективне тепло, але певний% в Зменшення тепловтрати приміщення дає.

Відчутним ефект буде отриманий при замовленні “правильного склопакета” згідно рекомендованої технології: енергозберігаючі скло з теплою дистанційною рамкою плюс заповненим інертним газом.

Новітній продукт в сфері металопластику для Вас доступний за ціною при отриманні результату в економії при опаленні купите пластикові вікна з вигодою для себе.

Позитивні переваги виконуються теплого склопакета:

 • надійність в збірці
 • правильне поєднання інертного газу та енергозбереження напилення стекол
 • максимальне виключення конденсату і можливості запотівання в склопакеті
 • рівень температури по всьому склу розподілений рівномірно
 • енергозберігаюче напилення економить витрати на обігрів площ
 • колірна гамма розширена
 • такий вид скління не вимагає переплати
 • довго служить при експлуатуванні

Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены

Как происходит работа

  Отправьте файл для расчета

  Удобное время

  Теплий склопакет – теплі вікна в домівку