Що б на вашому балконі та будинку, панував затишок, спокій і тиша, а ще всім бажана «погода» як влітку, бажано утеплити балкон повністю.

Вигідніше склити балкон вікнами пластиковими і встановлювати дах разом, тому що із за поганий, старого даху, власник балкона втрачає тепло, соответсвенно і “теплі” вікна, де застосовується двокамерний склопакет, не врятують від дискомфорту.

дах на балкон  фото

Утеплення даху – це не просто зміна старого зразка на новий, а її утеплення матеріалами, які відповідають за теплопровідність.

Надамо знижку кожному 

дах на балкон у хрущовці

Етапи утеплення балкона

дах на балкон фото Для початку, майстри роблять виварку каркаса, він закріплюється на несучу стіну та металопластику. На верх фахівці кладуть профнастил, закріплюють і задувають щілини повністю піною, для повної герметизації.

 

дах на балкон в хрущовці

Що б максимально ізолювати свій балкон від шуму зі двору и при дощовій погоді, застосовують матеріал, під назвою «алюфон»

 

дах на балкон в хрущовціАлюфон – обесшумка, приклеюється на профнастил спеціальною сумішшю. Для збереження тиші в оселі при граді, дощі.

 

 

дах на балкон фото Для теплоти балкона, застосовується гідро, паробар’єр, захистить від можливого попадання вологи і води. Далі для теплого  балкона застосовується пінопласт, який зберігає тепло і не тримає його.

 

 

дах на балкон Застосовуємо пінопласт для даху на балконі, для кращої теплопровідності. Адже пінопласт відмінно уберігає від холодів, а значить будь-яке приміщення, де його використовують набагато тепліше.

 

дах на балкон

 

Далі, для облагороджування самого виду балкона, обшивають дах на вибір пластиком або ж вагонкою з дерева.
Після всіх внутрішніх  робіт, ваш балкон стане ще більш привабливим.

Замовте розрахунок вартості свого балкону з дахом

 дах на балкон у хрущовці

Недорого теплий дах и балкон для ВАС

У фіналі власник отримує не тільки зовні привабливу площа для своїх потреб, а ще й теплу територію, де можна і час провести.

 

дах на балкон

 

Тепер ви отримуєте дійсно теплий балкон! Фото на сайті розміщені нашої бригади, яка спеціалізується по балконах під ключ.

Утеплення даху на балконі