ВЫЗЫВАЙЗАМЕРЩИКА РАССЧИТАЙСТОИМОСТЬ
ВЫЗЫВАЙЗАМЕРЩИКА РАССЧИТАЙСТОИМОСТЬ
Утеплення даху на балконі

 

Що б на вашому балконі та будинку, панував затишок, спокій і тиша, а ще всім бажана «погода» як влітку, бажано утеплити балкон повністю.

Вигідніше склити балкон вікнами пластиковими і встановлювати дах разом, тому що із за поганий, старого даху, власник балкона втрачає тепло, соответсвенно і “теплі” вікна, де застосовується двокамерний склопакет, не врятують від дискомфорту.

дах на балкон  фото

Утеплення даху – це не просто зміна старого зразка на новий, а її утеплення матеріалами, які відповідають за теплопровідність.

Надамо знижку кожному 

дах на балкон у хрущовці

Етапи утеплення балкона

дах на балкон фото Для початку, майстри роблять виварку каркаса, він закріплюється на несучу стіну та металопластику. На верх фахівці кладуть профнастил, закріплюють і задувають щілини повністю піною, для повної герметизації.

 

дах на балкон в хрущовці

Що б максимально ізолювати свій балкон від шуму зі двору и при дощовій погоді, застосовують матеріал, під назвою «алюфон»

 

дах на балкон в хрущовціАлюфон – обесшумка, приклеюється на профнастил спеціальною сумішшю. Для збереження тиші в оселі при граді, дощі.

 

 

дах на балкон фото Для теплоти балкона, застосовується гідро, паробар’єр, захистить від можливого попадання вологи і води. Далі для теплого  балкона застосовується пінопласт, який зберігає тепло і не тримає його.

 

 

дах на балкон Застосовуємо пінопласт для даху на балконі, для кращої теплопровідності. Адже пінопласт відмінно уберігає від холодів, а значить будь-яке приміщення, де його використовують набагато тепліше.

 

дах на балкон

 

Далі, для облагороджування самого виду балкона, обшивають дах на вибір пластиком або ж вагонкою з дерева.
Після всіх внутрішніх  робіт, ваш балкон стане ще більш привабливим.

Замовте розрахунок вартості свого балкону з дахом

 дах на балкон у хрущовці

Недорого теплий дах и балкон для ВАС

У фіналі власник отримує не тільки зовні привабливу площа для своїх потреб, а ще й теплу територію, де можна і час провести.

 

дах на балкон

 

Тепер ви отримуєте дійсно теплий балкон! Фото на сайті розміщені нашої бригади, яка спеціалізується по балконах під ключ.

Утеплення даху на балконі

ОСТАЛИСЬ ВОПРОСЫ?
Закажите звонок и наш менеджер свяжется с Вами
ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК