Утеплення даху на балконі в Києві ©Рідня

Щоб на вашому балконі та будинку, панував затишок, спокій і тиша, а ще всім бажана «погода» як влітку, бажано утеплити балкон повністю. Вигідніше склити балкон вікнами пластиковими і встановлювати дах разом, тому що із за поганий, старого даху, власник балкона втрачає тепло, соответсвенно і “теплі” вікна, де застосовується двокамерний склопакет, не врятують від дискомфорту. Утеплення даху на балконі – це не просто зміна старого зразка на новий, а її утеплення матеріалами, які відповідають за теплопровідність.

Надамо знижку кожному 

Етапи утеплення балкона

Утеплення даху на балконі від компанії РіДНя
Утеплення балкона

Для початку, майстри роблять виварку каркаса, він закріплюється на несучу стіну та металопластику. На верх фахівці кладуть профнастил, закріплюють і задувають щілини повністю піною, для повної герметизації.

Що б максимально ізолювати свій балкон від шуму зі двору и при дощовій погоді, застосовують матеріал, під назвою «алюфон»

Алюфон – обесшумка, приклеюється на профнастил спеціальною сумішшю. Для збереження тиші в оселі при граді, дощі.

Для теплоти балкона, застосовується гідро, паробар’єр, захистить від можливого попадання вологи і води. Далі для теплого  балкона застосовується пінопласт, який зберігає тепло і не тримає його.

Застосовуємо пінопласт для даху на балконі, для кращої теплопровідності. Адже пінопласт відмінно уберігає від холодів, а значить будь-яке приміщення, де його використовують набагато тепліше.

Далі, для облагороджування самого виду балкона, обшивають дах на вибір пластиком або ж вагонкою з дерева.
Після всіх внутрішніх  робіт, ваш балкон стане ще більш привабливим.

Замовте розрахунок вартості свого балкону з дахом

Недорого теплий дах и балкон для ВАС

У фіналі власник отримує не тільки зовні привабливу площа для своїх потреб, а ще й теплу територію, де можна і час провести.

Тепер ви отримуєте дійсно теплий балкон! Фото на сайті розміщені нашої бригади, яка спеціалізується по балконах під ключ.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены

Как происходит работа

    Отправьте файл для расчета

    Удобное время

    Утеплення даху на балконі