Фурнітура Maco

фурнітура макоФурнітура Maco від виробника Mayer & Co Beschläge GmbH ( MACO) на сьогодні є лідером у сфері виробництва та нових розробок для удосконалення механізмів – поворотною і поворотно -відкидний фурнітури для пластикових вікон, пластикових дверей, ручок для вікон, а ще замків для дверей.

ТОВ « МАКО ФУРНІТУРА » – австрійське виробниче підприємство частину холдингу MACO. Виробничі потужності підприємства готові повністю задовольнити попит українського ринку в фурнітурі MACO. Підприємство має виробничі територіями, складськими приміщення, на понад 11 лініях виконується складання поворотною і поворотно -відкидний фурнітури. Лінії складання сучасне виробниче обладнання вироблене в Австрії та Німеччині. Налагоджено систему автоматичного контролю якості готової продукції . МАСО перший виробник фурнітури в Європі, що володіє з січня 1994 року сертифікатом якості DIN ISO 9001, знаком відповідності володіють всі виробничі заводи. Підтвердженням високої якості фурнітури МАСО є Сертифікат Українського Державного Стандарту.

Види продукції компанії МАСО у віконній галузі:

 • MULTI Поворотна і поворотно -відкидна фурнітура
 • EMOTION ручки для вікон
 • PROTECT замки для дверей
 • RAIL – SYSTEMS механізми для розсувних систем
 • RUSTICO Фурнітура на віконниці
 • PRO – DOOR Дверні петлі
 • ESPAGS Поворотна фурнітура для зовнішнього відкривання

Фурнітура Maco Multi -Trend на пластикові вікна Рідня

Поворотна і поворотно-відкидна фурнітура для металопластикових вікон MACO MULTI – це стабільна надійність, багатогранна функціональність, універсальні елементи, легке комбінування. Стильний дизайн, комфорт, легка експлуатація, фурнітура Maco – гарантія довговічної, надійній роботі вікна не залежно від атмосферних впливів і екстремальних навантажень завдяки функціональній системі контролю якості:

 • Порядку більше 40000 кожного відкривання і закривання комплекту фурнітури MACO MULTI – TREND ;
 • 40000 механічних рухів віконної ручки;
 • Термін гарантійної експлуатації – 10 років;
 • 100 % антикорозійний захист.

Однією якісною відмінністю фурнітури марки «МАКО» є неповторний метод покриття поверхні механізмів. Захист наноситься трьома шарами. Перший шар покриття являє собою якісний цинк, нанесений на сталеву поверхню фурнітури. Захищаючи цинк, запобігаючи окислення поверхні використовують хромування – другий шар покриття. Третім шаром є спеціальний віск, спеціальна розробка компанії «МАКО». Восковий склад на молекулярної основі має переваги перед лаком, яким покривають фурнітуру інші марки. Віск дозволяє бути фурнітурі постійно змащеній. Робить експлуатацію простіше, ручки легко повертаються на пластикових вікнах. Фурнітура, захищена воском, практично не піддається подряпин і корозії.

Переваги фурнітури MACO:

 • Покриті воском забезпечує неповторну м’якість роботи – ходу механізмів;
 • Завдяки блокиратору помилкового дії фурнітура MACO не буде провисати стулка, забезпечує стабільність і надійність в роботі всіх металопластикових виробів;
 • Унікальна ноу -хау притиску гарантує повноцінний захист від можливого продування і промерзання металопластикових вікон;
 • Зовнішній вигляд має дивовижно стильний дизайн.

Стандартний поворотно -відкидний комплект фурнітури MACO Multi -Trend :

 • 5 – 7 точок притиску (відповідна планка + цапфа) при можливому перемиканні режимів роботи механізмів з літнього на зимовий прижим.
пластикові вікна фурнітура maco
Пластикові вікна фурнітура maco – запорука довговічності вікон Рідня ( 067 ) 169-01-72

Відкидний запор Мако – фіксує стулку у відкидному положенні і не залежно від пориву вітру, атмосферного тиску не дає закритися відкритому вікну.

Блокіратор помилкового дії – контролює правильність відкривання стулки вікна. Коли стулка знаходиться у відкидному положенні, то верхня петля відходить від рами разом зі стулкою. Стулка стоїть на відкид, а намагаючись стулку відкрити поворотом ручки стулка може бовтатися всього лише на одній петлі з можливістю при більш сильному впливу поламати вікно, виламавши стулку. Блокіратор помилкового відкриття не дозволяє поламати стулку. Він блокує можливість не правильно повернути ручку.

Мікроліфт Мако – це спеціальний механізм, що знаходиться в обв’язці стулки, призначений підводити стулку при закриванні. Це відбувається саме так: в процесі закривання стулки, мікроліфт спочатку стикаючись з відповідною частиною на профілі стулки, піднімає її. При стулці великих розмірів, піднесена стулка, знімає тяжевую навантаження з петель і відкривання і закривання – робота стулок виконується м’якше. Мікроліфт не дає можливість стулкам Вашого пластикового вікна провисати.

пластикові вікна фурнітура maco
Мікропровітрювання – фурнітура Мако – можливо при повороті ручки. Мікропровітрювання Мако – механізм установлівать в поворото – відкидних системах. Поворотом ручки на 45 градусів і потягнувши ручку на себе стулка відкидається від рами вікна на 10 – 13мм. Це дає можливість прілюбілось атмосферному тиску мати надходження потоку свіжого повітря в приміщення і циркуляцію провітрювання.

фурнітура мако мікропровітрювання пластикових вікон Фурнітура Мако мікропровітрювання пластикових вікон Рідня ( 095 ) 095-06-85
Фурнітура Мако мікропровітрювання пластикових вікон Рідня ( 095 ) 095-06-85

 

 • Балконна клямка MACO (ставитися на пластикову балконні двері) дає можливість закривати, фіксувати балконні двері при виході на балкон.

Стандартний поворотно -відкидний фурнітури MACO може доповнюватися наступними опціями:

Протизломна фурнітура – додаткові механізми запирання по контуру стулки. МАСО є творцем унікальної фурнітуру з IS з цапфами, характеристика яких має позитивні показники по противовзлом. Запатентована форма протівовзломной цапфи, відповідь планки Мако гарант надійності замикання пластикового вікна і намагаючись зламати пластикове вікно монтажним інструментом легко запобігає можливість потрапити у всередину.

противовзломная фурнітура maco
противовзломная фурнітура maco
Протизломна фурнітура maco на пластикові вікна в Києві – Рідня ( 093 ) 198-89-15

противовзломная фурнітура maco
Протизломна фурнітура maco на пластикові вікна в Києві – Рідня ( 093 ) 198-89-15

Пластикові вікна з прихованими петлями – це революційна новинка на ринку віконної фурнітури. Петлі невидимі в порівнянні з звиклими нам стандартними петлями на пластикових вікнах, вони сховалися під рамою вікна. Оригінальність нового пластикового вікна значно підвищує безпеку, приховані петлі набагато складніше

скрытая фурнитура мако

зламати.прихована фурнітура мако
Фурнітура Мако на пластикові вікна компанії Рідня ( 067 ) 169-01-72

Пластикові вікна з фурнітурою MACO дає можливість стулки бути :

 • поворотною;
 • Відкидний ( фрамуга )
 • Поворотно- відкидний;
 • Штульпової.

По-перше стулка , як звичайно в пластикових вікнах повертається . По друге відкидається, як фрамуга . Третім варіантом є поворотно- відкидне відкривання . Четверте – мікро- провітрювання , при повороті стулки мікро- щілину по верхньому контуру стулки. П’яте – штульповое відкривання з використанням штульпового профілю. Це при одночасному відкриванні двох стулок перегородки між ними немає , утворюється великий суцільний отвір. У штульпового відкриванні одна стулка фіксується на шпінгалети і працює тільки на поворотне відкривання , а інша є – робочої , поворотно – відкидною з алюмінієвою ручкою , щоб откритьдве стулки , спочатку відкривається робоча – поворотно -відкидна стулка , а потім при натиску шпінгалета дається можливість відкрити поворотну стулку з штульпом .

Які вікна краще? Продаж вікна – фурнітура Maco мікропровітрювання кращі якісні пластикові вікна Рехау , Саламандер , Алмпласт купити ціни недорого – « Рідня »
Продаж пластикових вікон без вихідних в компанії Рідня просто і зручно.

Телефонуйте!

( 044 ) 332-30-21

( 067 ) 169-01-72

( 095 ) 095-06-85

( 093 ) 198-89-15

Пишіть, замовте вікна , викличте майстра !

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya206@gmail.com

Приїжджайте !

Київ , вул. Борщагівська , 206 , офіс 194

Будні з 10.00-19.00

Субота 10.00 – 17.00

Неділя по домовленістю .

 

Ми на порталі Prom.ua

http://ridnya.kiev.ua.uaprom.net/

Наша група “Вконтакті”

http://vk.com/okna_ridnya_kiev

Мі у “Фейсбуці”
https://www.facebook.com/groups/RIDNYA/

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

Фурнітура Maco на пластикові вікна Рідня