Вікна. Установка і монтаж? Щоб знати, як проводиться грамотна установка вікон вам потрібно знати, як проводиться демонтаж старих і монтаж нових більш детально
Спочатку демонтується стара конструкція, знімається відлив, підвіконня, якщо ж бетонне підвіконня і воно в хорошому стані, то його можна залишити. Всі деталі можна обговорити з монтажною бригадою в момент заміру.Вікна. Установка і монтаж.

Потім необхідно очистити проріз від бруду і сміття

Ваші старі конструкції хлопці винесуть з квартири , а саме сміття після себе  на звалище.

Вікна. Установка і монтаж. Що? Та ну, нічого особливого.

Потім: косі вікна, непрацюючі стулки, протяги, грибки і т. д.

Читаємо уважно!

Спочатку йде виставлення ПВХ рами, а виставлятися вона буде за рівнем і в 3 площинах, потім відбувається закріплення рами в проріз за допомогою дюбелів (іноді анкерів) по периметру. Відлив буде прикручений з боку вулиці до підставочного профілю (маурлату) .Зазори на піну і інші щілини хлопці заповнять піною і якщо потрібно, зовні закриють нащільниками для повної герметизації. Піна використовується сезонна. Наступний крок це навішування стулок і установка склопакетів, потім регулювання фурнітури.

Завершення установки

Після монтуються підвіконня, встановлюються москітні сітки, жалюзі і все, що є в замовленні

Після монтажу обов’язково потрібно зняти плівку з конструкцій, щоб плівка під впливом Сонця не присохла до рами ,видалення потім стає майже неможливим.

Ви отримаєте гарантію на 5 років на всі послуги, надані нашою компанією. Пам’ятайте! Якісна установка вікна запорука довгострокової, надійної і безвідмовної його роботи і на цьому не потрібно економити. Адже теплота і затишок в домі це головне.

Вікна. Установка і монтаж

 

(044) 332-30-21 Київ

(097) 777-30-21 КиївСтар

(095) 095-06-85 МТС

(093) 198-89-15 Life

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya@mail.ua

 

Людмила Гуменюк

Google
Текст на данній сторінці являється першоджерелом. Авторські права захащені.

 

Вікна. Установка і монтаж