Чеський проект – довгі балконні блоки в будинках можуть стати функціональним і оригінальним продовженням квартири. Грамотно виконаний ремонт балкона в чешці створить додатковий корисний простір і істотно утеплить суміжні з ним приміщення – кухню і кімнату.

скління й утеплення чешки

 

Дизайн 6-метрової конструкції може бути різним: від стилю кантрі під дерево до модерну в білосніжному пластиці. Інтер’єр – на ваш розсуд. Результат скління ви відчуєте в заощадженні тепла, відмінному шумозаглушенні і домашньому затишку.

Балкон в чешці з установкою даху

Відмінною рисою будинків чеського проекту є численні балкони, різні за формою і розташуванням. У деяких випадках вони розміщуються в шаховому порядку. Тоді частина балконного блоку фактично залишається під відкритим небом.

Дізнайся, якість наших робіт від клієнтів, які вже використовували наші послуги!

 

утеплення балкона, як утеплити балкон, балкон в чешці, балкон утеплити в чешці, балкон засклити в чешці, балкон в чешці ціна

Тому такі конструкції майстри нашої компанії повністю накривають дахом. Площа відразу набуває закінченого вигляду, стає більш захищеною і зручною.

Балкон в чешці, як спосіб зберегти тепло

Скління балкона в чешці має подвійну вигоду. З одного боку ви отримаєте корисне закритий простір, огороджене від опадів і пилу, а з іншого – комфортні умови в квартирі, тепло і тишу на кухні і в кімнаті.

балкон в чешці, засклити балкон в чешці,  утепелення балкона ціна

Для ремонту балкона в чешці можна використовувати 3,4,5-камерний профіль, одне або двокамерні склопакети, різну фурнітуру.

Розрахуй сам свій балкон в будь-який час доби!

балкон в чешці ціна

На сайті компанії «Рiдня» ви зможете вибрати недорогі віконні системи вітчизняного та імпортного виробництва, які з максимальною віддачею виконають завдання герметичності та теплоізоляції.

Балкони в чешках – підвищуємо ефективність

У справі скління ми застосовуємо кращі сучасні технології, які дозволяють примножити ефективність фасадів у кілька разів. Це:

• Енергозберігаюче (нізкоеміссионноє) покриття скла – безкоштовно для всіх клієнтів.
• Заповнення камер склопакетів аргоном (інертним газом).
• Асиметричне розташування стекол в двокамерних склопакетах.

Є можливість замовити зворотний дзвінок! Ми передзвонимо вам самі!

утеплення балкона, як утеплити балкон, балкон в чешці, балкон утеплити в чешці, балкон засклити в чешці, балкон в чешці ціна

Для підвищення функціональності 6-метрового балкона в чешці використовують різні варіанти планування зони скління. Це можуть бути повністю прозорі фасади з різною кількістю і розташуванням відкривань.

утеплення балкона, балкон в чешці, як утеплити  балкон, способи утеплення балкона

Можлива установка глухих сендвіч панелей для створення закритої майданчика під холодильник або шафу-купе. Для додаткового затишку ми виготовляємо під замовлення балконні меблі, виконуємо внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи. А з метою розширення площі проводимо ремонт з виносом.

Замовити ремонт балкона в чешці в компанії «Рiдня»

Багаторічний досвід і професіоналізм майстрів компанії гарантують високу якість скління. А демократичні ціни на віконні системи та вигідні пропозиції фірми роблять ремонт балкона в чешці ще й недорогим!

Ми безкоштовно виконаємо всі виміри, доставимо матеріали, подаруємо енергозбереження і запропонуємо вам знижки.

утеплення балкона, як утеплити балкон, балкон в чешці, балкон утеплити в чешці, балкон засклити в чешці, балкон в чешці ціна

Для отримання максимального результату разом з склінням балкона замовте і нові пластикові вікна на всю квартиру. Таке вкладення коштів обернеться потрійний вигодою тепла, затишку, тиші.

 

 

 

 

Чешка балкон – скління та утеплення