Такий вид комплектуючих як відлив, козирок і нащільники, випускаються на заводі з листового метала на обладнанні, під назвою гибочний верстат. Це дозволяє зробити трудомістку конфігурацію детелtй, для кращих експлуатаційних і зовнішніх якостей.

Відливи для вікон пвх, лоджій, балконів

Установка відливів з фасадної сторони для стікання води і талого снігу, але передусім для збереження піни в зоні підвіконного профілю в колишньому вигляді.

 

балкон утеплити

 

Важливо !!! Установка не занадто короткого відливу. У разі некоректної добірки відливу, у варіанті – занадто короткий – затікання води, якщо занадто довгий – нав’язливий шум дощу.

Козирки для вашого балкона / лоджії

Козирки застосовуються для скління лоджії, балкона. Виконують відмінну корисну функцію, відводять воду під час дощу, захищають від протікання балкон. Як і з відливом, важливий ідеальний розмір козирка.

відлив, козирок, нащільник недорого

 

Так само, якщо ви прихильник ідеальної тиші, ТМ Рідня рекомендує звернути свою уваги на козирки з просто чарівними властивостями – шумоізоляцією. Спецматеріал, яка не легкогорючий і має ворсисте покриття, знизить шум до мінімуму. За ціною трохи вище, ніж стандартний козирок, але подарує вам комфортне проведення часу.

У наших клієнтів є можливість замовити зворотній дзвінок від менеджерів ТМ Рідня. Скористуйтесь цією послугою, це комфортно та зручно.

 

Zvorotniy-dzvinok-po-viknfm-kiev

 

Замовте собі повністю комфортний балкон, за своїми параметрами, з профілем на ваш смак, з теплими склопакетами, якісно фурнітурою і обшивкою як всередині так і зовні на свій вибір. Ціну свого балкона / лоджії дивись тут.
засклити балкон недорого Київ

Нащільники для лоджії і балкона

Одна з незамінних деталей – нащільники, яка чудово застосовується в склінні лоджії, балконів. На відміну від металопластикових віконець будь-якого профілю, монтажний шов самих балконів / лоджій не прихований від вологи.

замовити замір вікна, балкона

Запишись замір, отримай свою теплу, затишну лоджію / балкон свого розпорядження. Або телефонуй прямо до нас в офіс без вихідних (044) 332-30-21 без вихідних.

 

 

Козирки, відливи, нащільники