Козирки, відливи, нащільники в Києві від ©Рідня

Козирки, відливи, нащільники - фото компанії Рідня
Відливи для ПВХ виробів

Такий вид комплектуючих як козирки, відливи, нащільники, випускаються на заводі з листового металу на обладнанні, під назвою гибочний верстат. Це дозволяє зробити будь-яку конфігурацію виробів, для максимальної герметизації. Установка відливів з фасадної сторони для стікання води і талого снігу, але перш за все для збереження піни в зоні підвіконного профілю в колишньому вигляді. Відливи між собою як правило відрізняються тільки по ширині (глибині), козирки і нащельники мають різну форму. Адже на вимірі монтажник визначає якої форми зробити козирок і нащільник, щоб зробити максимально герметичними місця стиків між ПВХ виробами і несучими кострукціями.

Важливо !!! У разі некоректної підбору розміру відливу, в варіанті – занадто короткий – затікання води, якщо занадто довгий – нав’язливий шум дощу. Теж саме стосується і козирка, саме зовнішньої частини. 

Козирки, відливи, нащільники для вашого балкона або лоджії

Козирки застосовуються для скління лоджії, балкона. Виконують відмінну корисну функцію, відводять воду під час дощу, захищають від протікання балкон. Як і з відливом, важливий ідеальний розмір козирка.

Козирки, відливи, нащільники від компанії РІДНЯ
Відлив віконний

Так само, якщо ви прихильник ідеальної тиші, ТМ Рідня рекомендує звернути свою увагу на козирки з просто чарівною властивостю – шумоізоляцією. Спецматеріал, який не легкогорючий і має покриття для зменшення шуму до мінімуму. За ціною трохи вище, ніж стандартний козирок, але подарує вам комфортне проведення часу.

Замовте собі повністю комфортний балкон, за своїми параметрами, з профілем на ваш смак, з теплими склопакетами, якісно фурнітурою і обшивкою як всередині так і зовні на свій вибір. Ціну свого балкона дивись тут.

Одна з незамінних деталей – нащільники, які прекрасно застосовуються в склінні лоджії, балконів. На відміну від металопластикових вікон будь-якого профілю, монтажний шов самих балконів / лоджій не приховати від вологи.

У наших клієнтів є можливість замовити зворотний дзвінок від менеджерів ТМ Рідний. Скористайтеся цією послугою, це зручно.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Як відбувається робота

    Отправьте файл для расчета

    Удобное время

    Козирки, відливи, нащільники