Кольорові пластикові вікна – дизайн затишку

У сучасному житті пластикові вікна міцно зайняли свої позиції в інтер’єрах практично будь-яких приміщень. В офісних або виробничих будівлях, квартирах або житлових будинках, розважальних, культурно-масових або навчальних закладах – такі вікна здатні забезпечувати теплову і звукову ізоляцію і створювати певну родзинку в інтер’єрі.

Пластикові вікна виглядають естетично і красиво. Сьогодні стали користуватися особливим попитом кольорові пластикові вікна. Саме вони допомагають найбільш вигідно підкреслити інтер’єрний стиль кімнати, створити неповторний затишок і святковий настрій в приміщенні.

 

кольорові пластикові вікна
Кольорові вікна пластикові купити дешевше в Києві, Вишневому, Бучі, Ірпіні (097) 777-30-21

Кольорові пластикові вікна кольорова гамі яких має великий ряд різноманітних відтінків і фактур. Це допомагає найбільш вигідно підібрати будь гармонує з кольором шпалер, текстилю або меблів варіант.

 

Технологія перетворення білих в кольорові пластикові вікна

Сучасні технології виробництва кольорових вікон дозволяють створювати різні колірні рішення у одного і того ж пластикового вікна. Наприклад, із зовнішнього боку будівлі вікно буде коричневого кольору, відповідного за кольором фасаду будівлі, а з внутрішньої сторони приміщення – відтінку встановленої в кімнаті меблів або поклеєні шпалер.

Перетворюють кольорові пластикові вікна на виробництві застосовується кілька способів покриття профілів ПВХ в різні кольори і нанесення фактури. Найбільш поширеними методами є: екструзія, ламінування і лакування або фарбування.

Метод екструзії трудомісткий і являє собою нанесення акрилу різних колірних відтінків на профіль. Таке покриття є дуже надійним і довговічним, але ціна вікон, виконаних з профілів з ​​такою обробкою, набагато вище, ніж, наприклад, ламінованих.

Найбільш поширеним методом зміни кольору рам пластикових вікон є ламінування. При такій техніці поверхні профілів покриваються спеціальною плівкою обраного колірного відтінку: однотонного або з візерунками. Фактура плівки може бути гладкою або текстурної. Використовувана у виробництві плівка відмінно переносить всі кліматичні погодні умови, не розтріскується і не відшаровується, має високу міцність і довговічність. Цей метод є нескладним, а тому одним з найдешевших.

Лакування або фарбування віконних профілів відбувається шляхом нанесення спеціальних порошкових фарб, що мають величезний вибір колірних відтінків. Віконні профілі, виконані за такою технологією фарбування, надовго зберігають свою колірну палітру, стійкі до змін температурних режимів і відповідають екологічним нормам і правилам. Однак у процесі експлуатації вікон необхідно з максимальною обережністю ставитися до такого покриття, оскільки його можна легко пошкодити. З цієї причини на віконному ринку в Києві кольорові пластикові вікна більше користуються саме ламіновані вікна.

При виборі кольорові пластикові вікна рекомендуємо порівняти і скористатися порадами фахівців за колірним рішенням, найбільш підходящому до інтер’єру кімнат і підбору фурнітури для монтажу. Також варто враховувати терміни їх виготовлення і вартість.

Кольорові пластикові вікна REHAU, ALMPLAST ціни в Києві – Рідня розміри: ширина 1100 висота 1350

кольорові пластикові вікна київ
Купити кольорові пластикові вікна ціна Rehau, Almplast в Києві розміри 1100х1350 без вихідких (097)777-30-21

Пластикові вікна кольорові з вулиці ціни, грн.

 Rehau 60 (Maco) Almplast (Vorne)
 1627 1189
 1656 1227
 1713 1259
 1743 1338

Пластикові вікна кольорові з двох сторін, грн.

 Rehau 60 (Maco) Almplast (Vorne)
 2198 1472
 2225 1512
 2213 1543
 2242 1621

 

 

 

 

 

 

 

Ціна кольорового пластикового вікна при замовленні від 2 виробів.

+ Монтаж 222,75 грн. (при замовленні 2-х вікон)

Терміни виготовлення кольорових пластикових вікон:

  • 4-5 днів стандартні кольори ламінації Rehau – 3 кольори зовнішня або двостороння ламінація в масі
  • 7-15 робочих днів нестандартна ламінація на прямі конструкції.

Розрахунок вартості своїх кольорових пластикових зручно дізнатися, відправляйте дані кольорові пластикові вікна ціни

для отримання пропозиції на пошту.

Не забудьте вказати, яка ламінація:

  • зовнішня
  • внутрішня
  • двостороння

Замовити або купити кольорові вікна в Києві, Троєщина, Борщагівка, Вишневе, Боярка, Ірпінь, Буча, Бориспіль, Вишгород – компанія Рідня

Замовлення кольорових вікон з установкою супроводжується приїздом майстра на замір, розрахунком вартості кольорових вікон менеджером по телефону та замовлення кольорових вікон підписавши договір на місці з внесенням передоплати 50%.купити ольорові пластикові вікна

При замовленні вікон кольорових без установки приїжджайте в офіс або до Вас приїде менеджер-курьер оформити договір за місцем, після отриманого та узгодженого комерційної пропозиції з сумою замовлення.

Викликайте замірника по телефону або через сайт, майстер, який виконає кольорові вікна київ купити дешевлезамери кольорових пластикових вікон в квартиру, на дачу, на балкон, на лоджію, він же буде виконувати всю обумовлену з ним роботу відповідно до суми прописаної в договорі.

А швидше просто подзвонити!

без вихідних

(044) 332-30-21

(097) 777-30-21

(095) 095-06-85

(093) 198-89-15

Пишіть, замовте вікна, викличте майстра!

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya206@gmail.com

Приїжджайте!

Київ, вул. Борщагівська, 206, офіс 194

Будні з 10.00-19.00

Субота 10.00 – 17.00

Неділя за домовленістю.

 

 

Ми на порталі Prom.ua

http://ridnya.kiev.ua.uaprom.net/

Наша група “Вконтакті”

http://vk.com/okna_ridnya_kiev

Мі у “Фейсбуці”
https://www.facebook.com/groups/RIDNYA/

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

Кольорові пластикові вікна купити в Києві дешевше – Рідня