Внутрішня обшивка балкона

обшивка балкона внутри киевУ минулому столітті балкони виконували роль складу, де зберігали різні непотрібні речі. В даний час все більше людей намагається облагородити балкон, зробити його окремою зоною для відпочинку або ж розширити кімнату за рахунок балкона.

Вибір матеріалу для обшивки внутрішньої частини балкона залежить від того яку функцію він буде виконувати. Так само необхідно брати до уваги не тільки естетичний вигляд балкона, але і технічно і експлуатаційні характеристики матеріалу, яким буде обшитий Ваш балкон.

Внутрішнє оздоблення балкона

Чим би ви не обшивали балкон зсередини, спершу необхідно виготовити каркас, тобто основу до якої вже буде кріпиться обшивочний матеріал. Як правило каркас роблять з дерев’яних брусків, вони прикріплюються до стін балкона, його металевим перилах за допомогою саморізів. Сам брус викладають у вигляді решітки, щоб туди закласти утеплювач. Навіть при посиленому двошаровому утепленні площа приміщення не зменшиться

Ціни на внутрішню обшивку балкона

Вид робітОд. вим.Вартість, грн./от
Монтаж "Базовый"м.кв.360
Монтаж "Оптимальный"м.кв.470
Евромонтаж Normaizolм.кв.от 630
Евромонтаж Illbruckм.кв.от 900
Выезд за КПкм2,5
Подьем на этаж (лестница, веревка)этаж/1 ходка20
Демонтаж с сохранениемм.кв.110
Сушилка для белья на балконшт.700
Монтаж сушилки для бельяшт.240
Монтаж дополнительного подоконникам.п.140
Сбивка порога (кирпич)шт.280
Сбивка порога (бетон)шт.560
Срез металлических перил балконам.п.200
Демонтаж "броварского" балконам.п.170
Электрика (работа)точка115
Обесшумка козырька
м.п.280
Усиление перилм.п.350
Вынос короткий косынкам.п.630
Вынос от пола (каркас)м.п.660
Вынос по полум.п.1540
Новые перилам.п.700
Обшивка профнастилм.кв.670
Обшивка Сайдинг (лоджия)м.кв.670
Обшивка Сайдинг (П-образный, Г-образный)м.кв.670
Стиродур/пенополистерол 20 ммм.кв.225
Стиродур/пенополистерол 30 ммм.кв.260
Стиродур/пенополистерол 40 ммм.кв.280
Стиродур/пенополистерол 50 ммм.кв.320
Пенопласт марки 25, 30 ммм.кв.140
Пенопласт марки 25, 50 ммм.кв.170
Минватам.кв.225
Минвата + гидробарьер (для крыши)м.кв.270
Деревянная вагонга, сосна с сучками, сорт 1м.кв.600
Вскрытие лаком (рекомендовано 2 слоя), 1 слойм.кв.70
Вагонка ПВХм.кв.540
Гипсокартон черновой (влагостойкий)м.кв.500
Черновой пол (работа, брус, OSB, без покрытия)м.кв.770
Линолиум (работа)м.кв.100
Ламинат (работа+материал)м.кв.560
Укладка ламината (работа)м.кв.125
Плинтус (работа+материал)м.кв.90
Укладка плинтусам.п.30
Крыша эконом (без OSB)м.кв.1585
Крыша Стандарт (Профнастил)м.кв.2030
Крыша Стандарт (битумная черепица)м.кв. от 2460
Гидро- и паробарьерм.кв.100

Обшивка дерев’яною вагонкою

обшивка балкона деревом киевДерев’яна вагонка завжди була і є природним і екологічно чистим матеріалом. У приміщеннях, обшитий дерев’яною вагонкою відчувається запах свіжої природи, вона добре утримує тепло, володіє хорошою шумоізоляцією, проста в догляді. А термін експлуатації її більше 30 років. Матеріал з дерева не токсичний, стійкий до перепадів температур.

Дерев’яна вагонка за своєю якістю ділиться на чотири класи: класу Екстра, A, B, C.

Від виду вагонки залежить зовнішній вигляд і її ціна. Дуже популярні і гарні для обшивки вагонка з сосни і ялини.

Так само слід врахувати, що обшиваючий балкон дерев’яною вагонкою її необхідно обробити антисептичними засобами, щоб уникнути утворення цвілі і грибка. Також вагонка розкривається спеціальним лаком, що подовжує їй термін служби. Колір лаку підбирається на Ваш розсуд під необхідний дизайн.

Обшивка пластиковою вагонкою

обшивка балкона пластиковой вагонкой киевЦе бюджетний і простий спосіб обшивки внутрішньої частини балкона. Вагонка з пластика представлена в різній колірній гаммі. Пластик досить простий в догляді: миється звичайним мильним розчином. Його не потрібно додатково обробляти, він стійкий до вологи, на ньому не з’являється грибок і цвіль. Пластикова вагонка проста в установці – панелі кріпляться одна в іншу і виходить красива безшовна плита. Поверхня може бути як глянсовою, так і матовою. Підійде для будь-якого інтер’єру.

Обшивка вагонкою МДФ

обшивка балкона мдф панелямиЩе один варіант недорогий обшивки балкона. МДФ панель виготовляється з пресованої дерев’яної стружки. На ринку представлений великий вибір МДФ панелей різної фактури і кольору. Такий вагонкою можна обшивати навіть не зовсім рівні поверхні, а в результаті отримуємо ідеально рівну стіну. Ці панелі дуже міцні мають тривалий термін експлуатації. Ними обшивають балкони, у яких невисокі вимоги до вологостійкості.

Обшивка балкона гіпсокартоном

обшивка балкона гипсокартономЯкщо Ви бажаєте збільшити площу кухні або кімнати за рахунок балкона, то в цьому випадку його краще обшити гіпсокартоном, це максимально наблизить його до інтер’єру квартири. Ціна на таку обшивку досить демократична. Поверхні, обшиті листом гіпсокартону виглядають ідеально рівними, підходять під будь-який дизайн. Їх можна фарбувати, клеїти на них шпалери або наносити декоративну штукатурку.

Гіпсокартон для обробки балкона існує двох видів:

Вологостійкий – підходить для приміщень з підвищеними вимогами до вологостійкості.

І звичайний. Гіпсокартон кріпиться на спеціальні металеві профілю, які прикріплюються по всій поверхні балкона. На таку обшивку балкона потрібно більше часу так як це тривалий і трудомісткий процес. Сам по собі гіпсокартон є екологічним матеріалом, яким можна вирівняти практично будь-яку поверхню. Має довгий термін служби.

Вибираючи матеріал для внутрішньої обшивки балкона потрібно враховувати всі вимоги які Ви висуває до функціональності балкона в цілому, а також подбати про його утепленні

.

Утеплення під внутрішню обшивку балкона

Утеплити балкон можна мінеральною ватою, пінопластом або пенополістером.

  • Утеплення мінеральною ватою є найпоширенішим варіантом. Цей матеріал не токсичний, вогнетривкий, мають хороші теплоізоляційні властивості.
  • Утеплення пінопластом пінопласт часто користується попитом, він легкий і вологостійкий матеріал який не розкладається. Але він піддається плавлення, тому потрібна додаткова обробка антіперенамі.
  • Утеплення пінополістиролом вважається вдалим варіантом, так як матеріал вологостійкий, має високий рівень теплоізоляції, невелику товщину, а значить не займає зайві сантиметри від площі балкона.

Внутрішня обшивка балкона є заключним етапом будівельних робіт. Від вибору матеріалу залежить наскільки Ваше приміщення буде затишним, теплим і мати унікальний вид. Тому завжди довіряйте свій вибір професіоналам.

Як замовити обшивку балкона всередині?

Если у Вас остались вопросы –

заполните форму и мы свяжемся с Вами