Пластикові балконні двері

Чому краще купити пластикові балконні двері

  • Якщо порівняти металопластикові двері з дерев’яними, то першою перевагою буде стабільність геометрії конструкцій. Вони не розбухають, зберігають розміри, не деформуються і не піддаються гниттю.
  • В порівнянні з металевими, пластикові балконні двері виграють у відсутності проявів іржі і корозії.
  • Вироби ПВХ мають підвищену функціональність-можуть відкриватися в різних режимах (поворотний, відкидний) і оснащуватися москітними сітками.
  • У питаннях практичності і простоти відходу вони займають безперечну першість. Не вимагають фарбування, шпаклювання, розкриття лаком. Поверхня ПВХ не затримує на собі забруднень і легко миється звичайною водою, може оброблятися дезинфікуючими засобами.

Пластикові балконні двері-види

У компанії “Рiдня” можна купити пластикові балконні двері будь-якого виду. При цьому ми гарантуємо високоякісне заводське складання і надаємо широкий вибір матеріалів для їх виготовлення. За формою розрізняють:

  • Одинарні (одностулкові) двері-встановлюються в стандартні балконні отвори у випадках, коли не потрібно заміну суміжного вікна.
  • Подвійні балконні пластикові двері з двох частин, одна з яких ніколи не открывная.
  • Подвійні штульповые балконні двері-виготовляються для широких отворів, які можуть зустрічатися в нових будинках або при сучасних переплануваннях. Вони мають дві стулки, одна з яких зможе відкриватися в поворотно-відкидному режимі.
  • Балконні блоки-замовляють і встановлюють найчастіше. В цьому випадку міняється ще і вікно. Перевага цього способу полягає у використанні однотипних матеріалів і єдиному дизайні блоку.

Рада. Двостулкові штульповые пластикові двері виглядатимуть оригінальніше, якщо їх наповнення зробити повністю прозорим. Це створить ефект розширення простору і легкості віконно-дверного отвору.

Комплектація балконних дверей-рекомендації

Балконні пластикові двері можуть виготовлятися з профілю різного класу і укомплектовуватися різними склопакетами.
Зверніть увагу! Якщо балкон не засклений, то рекомендується купувати утеплений п’ятикамерний профіль і двокамерні склопакети. В цьому випадку буде забезпечена оптимальна теплоізоляція приміщення і хороше шумозаглушування. У ідеалі ж-замовити комплекс послуг із скління балкона і установки балконних дверей.
У компанії “Рiдня” на великі обсяги замовлення діють максимальні знижки!
Тому ви отримаєте подвійну вигоду по ефекту енергозбереження і економії коштів!
При виборі дверних ручок, зверніть увагу на їх функціональність. Якщо у будинку дитина, то краще всього придбати ручку “антидіток” з тим, що блокує виходу. Для підвищеної зручності купите подвійну ручку з клямкою або з ключем. А в якості традиційного варіанту віддайте перевагу ручці-черепашці.
І не забудьте замовити москітні сітки для захисту від комах!