Хочеться зробити свій будинок оригінального зразка і з затишною атмосферою? Спробуйте для свого будинку або котеджу арочні пластикові вікна. Вони зручні в експлуатації: легко користуватися, не вимагають надважких сил при догляді, дарують прекрасну шумоізоляцію,  є можливість регулювати ступінь провітрювання приміщення. Завдяки металопластику період віконець експлуатації з ПВХ – перевищує термін служби дерев’яних, завдяки стійкості проти вологи і ультрафіолету.

арочні вікна купити в Києві

Арочні вікна – особливості установки

Тільки фахівець, який ас у своїй справі, може професійно поставити еркерні пластикові вікна. Арочні віконця відрізняються від стандартних пластикових віконець тим, що захисні відкоси є більш складними для монтажу у Вашому домі. Так само легкість їх монтажу, залежить від особливості будівлі, де будуть встановлюватися аркові вікна, все залежить від глибини віконного отвору. Еркерні вікна можуть бути різної форми: глухі, поворотно-відкидні з мікропровітрюванням і бажаним відкриванням для  клієнта під замовлення, під різними кутами.

Замовити арочні вікна

У нашій компанії працюю найкращі фахівці, які бездоганно виконують  заміри, демонтаж і установку віконець в місті Києві та області. Бажане віконце в Ваше житло встановлюють компетентні майстри бригади Олександр і Віктор. Хлопці працюють більше п’яти років в нашій компанії і заробили повагу і довіру клієнтів. Особливістю їх роботи є той фактор, вони виконують весь аспект роботи: від виміру – до укладення договору і повноцінної установки, що дає гарантію надійної установки металопластикового аркового вікна, балкона або будь-якої установки виробу, якими спеціалізується компанія Рідня. Замовити арочні вікна в Києві зручно по телефону, надіслати нам  розміри листом на електронну пошту  заповнивши форму замовлення на сайті або відвідавши наш офіс.

Компанія Рідня – найкраще для клієнтів.

Арочні вікна