Пластикові ламіновані вікна – © Рідня

Пластикові ламіновані вікна - компанія Рідня
Пластикові ламіновані вікна Rehau

Надійні пластикові ламіновані вікна підходять для різних площ, є багатофункціональними і максимально естетичними. Якщо виникла дилема – як засклити приміщення ефективно і стильно, варто вибрати кольорові віконні системи ПВХ. Монтаж таких віконних виробів – можливість ефектно оформити житло або офіс, істотно заощадивши.

Металопластикові профілі з декоративним покриттям не поступаються класичній віконної продукції в ізоляційних властивостях, служать довгі роки і не вимагають складного ходу. Такі пластикові системи герметичні, гарантують відмінну теплозахист і звукоізоляцію.

Ламіновані віконні конструкції мають чудову міцність, не бояться негоди, вони стійкі до пошкодження, вологи, вицвітання, зношування і злому. Дані ПВХ вироби зручні в експлуатації, не викликають алергію, прекрасно захищають від протягу і вогкості. Крім цього, необхідно відзначити доступну вартість цих віконних профілів. Придбання светопрозрачной продукції з декоративною ламінацією під дерево обійдеться відчутно дешевше покупки конструкцій з натурального матеріалу.

Практичні пластикові ламіновані вікна для кожного

 

Пластиковые ламинированные окна с внутренней ламинацией
Пластиковые ламинированные окна Salamander

Віконна компанія «Рідня» виготовляє, а також здійснює установку кольорових пластикових виробів за найбільш вигідними цінами. Для ефектної обробки використовуються віконні системи різноманітної вартості, клієнтам доступний вибір комплектації, гармонійно поєднується з декорованими конструкціями. У фірмі діють чудові акції, численні види знижок і гарантійне обслуговування.

 

Фахівці компанії виготовляють декоровані вікна різних розмірів і конфігурацій з металопластикових систем на різноманітний бюджет. До того ж, замовники можуть віддати перевагу один із способів віконної ламінації, серед яких обробка внутрішньої, зовнішньої сторони конструкції або кольорове покриття в масі. Пластикові вироби, ламіновані з однієї зі сторін, обійдуться дешевше, допоможуть прикрасити інтер’єр або екстер’єр будівлі, обробка в масі повністю повторить природний малюнок і справжню фактуру дерева.

Пластиковые ламинированные окна WDS 7 Series
Пластиковые ламинированные окна WDS

Рішення з більш низькою вартістю – ламінована ПВХ система Windom. Ця модель обладнана 3-ма камерами, має хороші показники шумозахисту, герметичне будова, великий період експлуатації, приємний дизайн, стійкість до деформації і зносу.

Також в фірмі можна придбати кольорові профілі КВЕ Classica трикамерного типу. Такий варіант відрізняється посиленою шумоізоляцією, підвищену міцність, властивістю теплозбереження, багаторічним терміном служби, естетичним оформленням і стійкістю до пошкодження.

Крім того, клієнти можуть віддати перевагу висококласні декорованіокна Rehau 60, що володіють важливими перевагами. Дане рішення є найбільш зносостійким, звуконепроникним, має посилену міцність, елегантний вигляд, максимальний експлуатаційний термін, опції теплоізоляції і бездоганну герметичність.

Пластикові ламіновані вікна з чудовими бонусами

Покупці кольорових металопластикових виробів отримують від компанії «Рідня» віконне енергозбереження в подарунок, кращі акційні пропозиції, гарантію тривалістю п’ять років і приємний дисконт.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Як відбувається робота

Если у Вас остались вопросы –

заполните форму и мы свяжемся с Вами