ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ)Пластикові відкоси на вікна Київ ✔ від віконної компанії ➜ © "Рідня"

Пластикові відкоси на вікна недорого

Пластикові відкоси на вікна - роботи компанії Рідня
Пластикові відкоси на вікна

Пластикові укоси на вікна – гармонійно поєднуються з металопластиковими вікнами. Відкоси – це панель, яка з одного боку має утеплювач «стиродур» З іншого боку пластик покритий глянцем.

Що дасть установка пластикових відкосів?

Установка в вашому домі відкосів із пластику ПВХ, забезпечить відмінну вакуумну середу, відсутність тріщин в майбутньому, відчуття досконалості ліній.

Бригада дивиться чи рівно, завдає спеціальний засіб – герметик, час висихання до 2 годин.

Одна з важливих ролей, при загальному враженні від усього житла, а саме-кімнат відводитися з’єднанню укосів з шпалерами.

Найякісніший ремонт, буде виглядати не довершення, якщо будуть помітні  стики на шпалерах або потріскані відкоси. Такий дефект, легко усувають наші хлопці, з допомогою пвх укосів. Вони ідеально і непомітно усувають візуальний мінус, при демонтажі рам з дерева на пластик.

Дізнайся якість наших послуг!

Пластикові панелі крім простого догляду помити миючими засобами, мають мінімальний термін виконання. Важливо! Установка займає мінімум часу.

Пластикові відкоси на вікна – переваги пластикових відкосів

 • Легкий монтаж, мінімум часу займає установка
  Пластикові відкоси на вікна - фотогалерея компанії Рідня
  Пластикові відкоси на вікна в Києві
 • Максимальна ізоляція
 • Легкий, невимушений догляд
 • Довговічність
 • Можливість обробки всередині і зовні приміщення
 • Можливість обробки всередині і зовні приміщення
  3-х. створчатое вікно 1300-1600 грн.
  Балконний блок 1400-1700 грн.

Замов установку пластикових укосів в©Ридня! Окрема спеціальна бригада зробить все по преміум стандарту. Запишись на замір, які здійснюють замір на вищому рівні!

Не біда, якщо установкою вікон пвх займалися не ми! Про моніторів наші ціни, запишись на замір в віконної компанії Рідня!

Якщо хочете дізнатися ціну відразу, тепер це можливо за допомогою нашого калькулятора!

Чи користуєтеся ще дерев’яними вікнами? Виберіть для себе пластикове вікно разом з відкосами! Це дійсно зручно, економно, а головне енергоефективно. Завдяки новим євро вікнам Ви будете насолоджуватися теплом і красою ПВХ вікон і пластикових відкосів.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Як відбувається робота

Если у Вас остались вопросы –

заполните форму и мы свяжемся с Вами