Вибираємо металопластикові вікна

На що звернути увагу при виборі вікон

вибір пластикових вікон КиївДерев’яні вікна втратили свою актуальність. У наш час дуже популярні металопластикові конструкції. Вони мають сучасний дизайн, підходять під будь-який інтер’єр, не вимагають додаткового догляду, мають тривалий термін експлуатації.

Вибираючи вікна з пластику, краще звернутися за консультацією до фахівців. Або ж, вивчивши ринок продукції, відгуки і технічні характеристики, вибирати самостійно.

На склопакетах, віконному профілі і фурнітурі не варто заощаджувати, так як при настанні холодів, при неправильному виборі склопакетів, в будинку з’являться протяги, на вікнах виступить конденсат і з’явиться паморозь. А при високих температурах профіль може втрачати свій колір, вигоряти.

Вибираємо вікна для квартири

На ринку представлена величезна кількість металопластикових вікон різних брендів, якості. Також вони істотно відрізняються за ціною.

Як зрозуміти, що саме таке вікно Вам потрібно?

пластикові вікна на вибірУ висотних, як правило, встановлюють енергозберігаючі склопакети з високим коефіцієнтом звуко-і теплоізоляції. Так само слід подумати про безпеку і вентиляції приміщення. Для цього на пластикових вікнах повинна стояти додаткова фурнітура: ручки, що б можна було вікно відкривати, захисні елементи – для нижніх поверхів і внутрішні блокування – якщо в квартирі є діти.

Вибираємо вікно для приватних будинків

Для заміських будинків, котеджів, – найкраще вибирати багатофункціональні склопакети. У них високий коефіцієнт енергозбереження, так як всередині камер склопакета знаходиться інертний газ. Це дозволяє не пропускати тепло назовні взимку, в частці буде тепло, що дозволить значно заощадити на опаленні. А влітку, навпаки, в будинку буде свіжо, тому що тепле повітря не буде проникати всередину приміщення. Такі склопакети дорожчі, але вони себе швидко окуплять.

Як правильно зняти виміри?

Якщо Ви вже визначилися з вибором вікна, маркою, кількістю камер, кольором профілю, кількістю глухих і стулок, то для більш точних вимірів краще викликати фахівця. Якщо Ви хочете дізнатися приблизну вартість вікна і ще не визначилися з вибором, то можливо замовити безкоштовний вимір або зробити його самостійно за запропонованою нижче інструкції.

 • Визначаємо ширину вікна. Для цього вимірюємо отвір по верхньому і нижньому краю, а також посередині. Якщо розміри відрізняються, то вибираємо найменше значення.
 • Визначаємо висоту вікна. Точно так само як і ширину: вимірюємо отвір праворуч, ліворуч і посередині. Слід врахувати, що ще буде присутній монтажний зазор, його розмір від 2 до 5 см.

Заміри проводять з внутрішньої і зовнішньої сторони кімнати. Розмір віконного прорізу повинен бути більше, ніж розмір самої рами.

Вибір віконних стулок для пластикових вікон

Віконна конструкція складається з декількох віконних стулок, в залежності від її розміру. Які краще робити стулки і в якій кількості залежить від того, скільки в приміщенні всього передбачено вікон, яку функцію вони несуть і як часто потрібно провітрювати.

варіанти стулок пластикового вікна

Типи стулок

 1. Глухі вікна.

Це віконна конструкція встановлюється, як частина Багатостулкові вікна або вітрина. Складається вона з рами і склопакета. Додаткова фурнітура, така як ручки, не потрібна, тому що вікна не відкриваються.

 1. Поворотно – відкидне вікно.

Це найбільш затребувані, класичні вікна, які підходять і для квартир, і для приватних будинків. Такі вікна відкриваються вертикально і горизонтально, є функція звичайного і мікрощілинного провітрювання. Механізм, встановлений в прямокутних вікнах підходить для арочних і трапецієвидних конструкцій.

 1. Орні вікна (штульпові).

Стулки таких вікон відкриваються тільки вертикально, як правило, в середину приміщення. Функції провітрювання не мають.

 1. Фрамужні.

Ці вікна мають фрамугу.

 1. Розсувні блоки.

Такі вікна вибирають для невеликих приміщень, балконів, лоджій.

Від вибору профілю залежить міцність віконної конструкції і коефіцієнт теплоізоляції. Весь профіль ділять на наступні класи за якістю і ціною: преміум, стандарт, економ. За надійність віконної конструкції відповідає металеве армування профілю, а за теплоізоляцію внутрішні повітряні камери. Чим товщі зовнішні стінки профілю, тим вище його клас.

Вибираємо склопакети для вікон із ПВХ

Перш ніж приступити до вибору склопакетів, потрібно розуміти яку функцію вони будуть виконувати. Якщо у Вас високі вимоги до енергозбереження, тепло- і шумоізоляції, то найкраще підійдуть багатофункціональні склопакети, вони відмінно Пропускають сонячне світло, мають профіль преміум-класу. Для балконів і приміщень, що не відвалюються, підприємств ідеально підійдуть однокамерні пакети. Для гарної звукоізоляцію та енергозбереження квартир, будинках і офісах підійдуть двокамерні склопакети.

Фурнітура для пластикових вікон

металопластикові вікна на вибірФурнітура грає далеко не останню роль у виборі віконних систем. Фурнітуру потрібно вибирати оригінальну із зазначенням бренду і наявністю сертифіката. Однією з кращих вважаються сталеві комплектуючі, вони мають тривалий термін експлуатації. Від фурнітури залежить функціональність віконної системи, наскільки добре вона відкривається – закривається, щільно прилягає до рами, не пропускає протягів, а також безпеку.

Додаткові комплектуючі та аксесуари при виборі металопластикового вікна

комплектуючі до пластикових віконСклити кімнату, балкон або інше приміщення, необхідно подумати про підвіконня, схилах і відливу. Без них вікна матимуть незавершений зовнішній вигляд. Добре слід продумати покриття, матеріал з якого вони виготовлені, а також визначиться з кольором. Можна замовити москітні сітки, жалюзі або ролети.

Наші менеджери професійно проконсультують Вас, допоможуть визначитися з вибором конструкції і її комплектації. Розрахували точну вартість обраних Вами матеріалів, монтажу і доставки.

 

 

 

  Если у Вас остались вопросы –

  заполните форму и мы свяжемся с Вами