Фурнітура на вікна Siegenia виробляється із

Фурнітура на вікна siegenia
Замовте недорогі ціни на вікна Veka, WDS, KBE фурнітура siegenia (097) 777-30-21

якісного сплаву (легована сталь), він

покритий 3-х шарової антикорозійною обробкою, яка не містить 6-ти
ковалентний хром- він шкідливий як наслідок, фурнітура на вікна Siegenia повністю відповідає всім екологічним вимогам, а її протикорозійні властивості в 2 рази перевищують вимоги німецьких стандартів.

 

Що дає фурнітура на вікна – Siegenia?

Виробничі стандарти першого великого німецького виробника Siegenia стали основним постачальником для ПВХ конструкцій, а точніше вікон, дверей, повортно -откідних стулок та інших механізмів. Стандартна фурнітура на вікна siegenia включаючи повноцінну можливість функцій, які можна доповнити такими механізмами, як додаткова безпека, блокіратор помилкового дії, мікроліфти для більш м’якого управління великими і важкими стулками, також багаторежимні варіанти провітрювання, «безпека малих діток» і включає інші види, а також дозволить доукомплектувати вже наше віконце в процесі його використання, що дають можливості завжди без проблемно відкривати і закривати Ваше Пвх вікно, двері та інше.

фурнітура на вікна siegenia

Відмінно працює фурнітура на вікна Siegenia

Регулювання фурнітури на вікна SIEGENIA по простоті і багатоваріантності вважається на даний момент номер 1 (конкурент фурнітура Maco) і дозволяє підтримувати працездатність механізмів та щільність притисків в процесі експлуатування не тільки професіоналам, але і звичайним користувачам.

Компанія Рідний комплектує цієї фурнітурою пластикові вікна KBE, WDS, Veka і фурнітура на пластикові вікна siegenia в кіеведаст Вам гарантію 5 років.

фурнітура на вікна siegenia

 

 

Фурнітура Siegenia мінусів не має і доставляє Вам тільки приємні емоції в роботі механізмів.

 

(044) 332-30-21 Киев

(097) 777-30-21 КиевСтар

(095) 095-06-85 МТС

(093) 198-89-15 Life

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya@mail.ua

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

Фурнітура на вікна SIEGENIA