Шафи. Скління зробить балкон теплим, а меблі – зручним. Спеціальні шафи на балкон від компанії «Рiдня» створять на цій площі справжній домашній затишок.

Виготовлені на замовлення, ці вироби точно впишуться по ширині балконних конструкції і з користю задіють кожен сантиметр простору.

При цьому виготовлені вони будуть з максимальною ергономікою. Меблі не займе зайвого місця, при цьому буде естетична, містка і зручна в експлуатації.

Шафа на балкон: купе, стелажі, комоди

Шкаф на балкон

Ми виготовляємо меблі відповідно до ваших побажань по дизайну і функціональності. Меблювання виконується в оптимальній якості, будь-який виріб прослужить вам не одне десятиліття. Ви зможете замовити:

  • Шафи купе.
  • Плательні шафи з розсувними дверима.
  • Відкриті стелажі.
  • Комоди.

Меблі встановлюється поперек – від стіни до парапету. Це найрозумніша планування, при якій практично не займається корисний простір.

Порада! Якщо ви бажаєте встановити шафи, то сплануйте скління з урахуванням їх розташування. На цьому місці найкраще замість вікон встановити пластикові сендвіч панелі.

Шафи на балкон з дерева, ДСП, вагонки

Як матеріали для виготовлення може застосовуватися дерев’яна вагонка або ДСП.

Перше їх перевага – невелика вага, що дозволяє вберегти нижню плиту від перевантаження.

Друге гідність – практичність. Така поверхня не вимагає особливого догляду, характеризується міцністю і здатністю зберігати стабільність форм і розмірів.

І третій плюс – це, звичайно, естетика. Шафи будуть ідеально гармоніювати із загальним стилем балкона і разом з тим ефективно підвищувати його функціональність.

Порада: замовляти шафи на балкон необхідно в професійних віконних компаніях! Так як ці меблі має свою специфіку виготовлення та встановлення.

МОЖЛИВОСТІ БУДЬ-КОЛИ ЗАМОВИТИ В КОМПАНІЇ РіДНЯ

Замовити шафи на балкон недорого – «Рiдня»

У компанії «Рiдня» Ви зможете купити меблі на вже засклений балкон або замовити її разом з склінням.

Так чи інакше, Ви отримаєте якісні та красиві вироби з ергономічною розсувний системою відкривання дверей, масою зручних поличок або плательних відділень.

Внутрішнє наповнення стелажів, комодів і шафок в кожному випадку виконується індивідуально з урахуванням побажань клієнта. У нас можна придбати шафи на балкон будь-якої конструкції.

Ціна завжди найнижча, терміни виконання робіт – оптимальні, а якість – висока!

Заміри безкоштовно! Заявки онлайн і по телефону.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены

Как происходит работа

    Отправьте файл для расчета

    Удобное время

    Шафи