Горизонтальні жалюзі на вікна

Зручні і функціональні жалюзі на вікна

Жалюзі на Вікна - фото компанії Рідня
Жалюзі на Вікна
 • Створити в будинку затишну атмосферу, захистити площу від палючого сонця і погляду перехожих допоможуть якісні віконні комплектуючі – жалюзі на вікна!
 • Високоефективні жалюзі на вікна дозволять комфортно регулювати освітлення, сховатися від літньої спеки і цікавості сторонніх.
 • Сучасні вироби для оформлення віконних прорізів відрізняються багатофункціональністю, простотою в експлуатації і догляді.
 • Надійні жалюзі стійкі до невеликих пошкоджень, дії вологи, сильної спеки, морозного повітря, вони не деформуються і не бояться вицвітання.
 • Такі конструкції легко регулювати, вони не заважають користуванню віконними виробами, в складеному вигляді займають мінімум простору.
 • Крім того, дану продукцію просто очищати, вона не вбирає різнопланові заходи, забруднення.
 • До того ж, ефективна комплектація підсилює теплоізоляційні і шумозахисні властивості світлопрозорих профілів, має тривалий період служби і приємний дизайн, що гармонує із загальним інтер’єром.

У компанії «Рідня» діє найбільш доступна ціна на сонцезахисні системи для вікон. Наша спеціалізована фірма проводить скління різних приміщень пластикової віконної продукцією, а також встановлює практичні комплектуючі недорого.

В асортименті компанії кращі профілі ПВХ, склопакети, фурнітурні механізми і жалюзі за низькою вартістю. Замовники можуть скористатися відмінними акційними пропозиціями, приємним дисконтом і тривалою гарантією.

Стильні жалюзі на вікна для кожного

Майстри фірми «Рідня» виготовляють висококласну сонцезахисну комплектацію горизонтального типу з дерев’яними, а також алюмінієвими ламелями під віконні конструкції будь-яких габаритів і форм. Клієнти можуть віддати перевагу білі, кольорові моделі, придбати аксесуари у відтінку «металік» або варіанти, що імітують натуральний матеріал.

 • Жалюзі, вироблені з ламелями з дерева, є найбільш нешкідливими для здоров’я, вони довговічні і стійкі до несприятливих факторів. Крім цього, дане рішення відмінно утримує тепло, блокує низькі температури, воно зручне в догляді і має прекрасний зовнішній вигляд, що надає всьому інтер’єру нотки презентабельності.
 • Модель з пластика вважається самою практичною. Таким конструкціям не страшна волога, їх легко очищати, вони мають чудову зносостійкість, багаторічним терміном експлуатації і естетичним дизайном. Пластик не вбирає побутові забруднення, різні запахи, не боїться впливу сонця і погодних явищ.

Першокласні жалюзі на вікна за мінімальними розцінками

Замовників нашої компанії чекають чудові акційні умови, вигідна дисконтна програма, тривалий гарантійний термін і чудові бонусні подарунки. Фахівці «Рідна» оформлять приміщення кращими віконними системами і додатковими елементами оперативно, а також з істотною економією.

Жалюзі горизонтальні STANDART  25 мм,  16 мм
Назва товару Одиниця     виміруЦіна
1 Білі 16 мкм.кв.166,75
2 Білі 18 мкм.кв.201,25
3 Кольоровім.кв.201,25
4 Металевім.кв.215,75
5 Двухстроннім.кв.215,75
6 Перфорированнім.кв.373,75
7 Під дерево, 9081м.кв.373,75
8 Білі 16 ммм.кв.316,25
9 Кольорові 16 ммм.кв.316,25
12 Фіксація на струніна 1 карниз100,75

*Установка одного комплекту жалюзів – 60 грн.
Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Як відбувається робота?

  Отправьте файл для расчета

  Удобное время