Вхідні двері ламіновані

Двері із пластику вже давно перестали існувати просто, як балконні двері. Віконний ринок пропонує велику кількість якісних металопластикових вхідних дверей, їх можна виготовити з різного за якістю пластика, як в профілі якості України, так і в профільній системі Німецького якості. Вхідні двері ламіновані в порівнянні з дерев’яними і броньованими дверима мають ряд переваг. Це і надійність по звукоізоляції і стійкість до температурних навантажень і гарний зовнішній вигляд, а також екологічність. Чим же відрізняється вхідні двері від звичайної балконних? Відмінностей є дуже багато, а найголовніші з них це:

  • Використання більш широкої рами і стулки;
  • Вхідні петлі, які розраховані для того, щоб витримувати більшу вагову навантаження. Базова комплектація петель від 3-х штук;
  • Можливість вибору порога, а саме, поріг рама (високий поріг), поріг низький алюмінієвий.
  • Ми використовуємо для вхідної групи тільки надійний багатоточковий замок, з декількома точками замикання;
  • Посилений армується всередині профілю, для ламінованої двері використовується П – подібний або замкнутої форми армирующий метал, товщиною 1,5 або 2 мм

Відео огляди про вхідні двері ламіновані

Якщо Ви сумніваєтеся брати ПВХ двері, як вхідну групу чи ні через зовнішнього вигляду, то ми сміливо можемо сказати, що такі двері легко впишуться в будь-який інтер’єр, а навіть і доповнять його завдяки можливості, будь-який профіль заламеніровать під будь-який колір. Це може бути, як і структура дерева, так і піщаний колір. За розкладці представлено понад 26 видів квітів. Давайте більш детально розглянемо, які є види ламінації:

  • Зовнішня ламінація. Такий варіант ламінування відмінно підійде для приміщень, де потрібно, щоб зовні двері були кольорова, для того, щоб гармонійно виглядати з зовнішнім кольором будівлі, а всередині вона стандартного білого кольору.
  • Внутрішня ламінація. Це варіант ламінування протилежний зовнішньої ламінації, вона відмінно підійде для тих, кому зовні потрібна біла двері, а всередині кольорова для повної гармонійності інтер’єру будинку.
  • Ламінація в масі. Це ламінування профілю і всередині, і зовні. Така ламінація робиться, як правило на коричневої або світло-коричневої основі профілю. Дана ламінація доступна в базових кольорах, таких як: темний дуб, світлий дуб, махагон, золотий дуб, антрацит

Ви можете не бояться на рахунок того, що ламінована плівка з часом «злізе» з профілю. Так, як для ламінації профілю використовуються якісні плівки Німецького якості від виробника Renolit, які за довгий час своєї роботи довели, що якість плівок відмінна.

Для ламінованої ПВХ вхідних дверей використовуються і декори в колір, є кілька базових кольорів вхідних петель і фурнітури, а саме: коричневі, срібло, антрацит, бронза і також ручка дуга може бути кольору сталь.

Як замовити вхідні двері ламіновані?

Вхідні двері ламіновані