Заміри вікна, балкона чи потрібні вони?

Заміри вікон – вимір вікна Київ © Рідня

Заміри вікон в Києві, здається так просто, дивлюся на вікно, беру метр висота, ширина Готово.

Помиляєтеся, знайте Ваша дерев’яна рама набагато більше, вікна П-подібної форми, по контуру закриті схилами, які накладаються частково на раму вирівнюючи бічні стіни. Так, що не так все просто виконуючи заміри вікон.

Заміри Вікон

Заміри вікон від компанії Рідня
Замір ПВХ вікон </ em>

Технологічно є 2 види прорізу вікна:

 1. Із зовнішнього чвертю
 2. Без внутрішньої чверті

Грунтуючись на варіант віконного отвору виконується замір вірних розмірів вікна.

Проріз без зовнішньої чверті:

 • Віконний проріз по ширині – відстань між відкосами вікна мінус зазор на піну, кріплення (залишаємо 15-60мм з кожного боку вікна враховую кривизну стін по вертикалі), замір вікна робите з боку вулиці.
 • Віконний проріз по висоті – дистанція від верхньої точки отвору до нижньої (до відпливу), виконується з вулиці віднімаємо зазор для піни, при установці вікна з підвіконням віднімається висота підставочного профілю (цокольний, маурлат стандартно 30мм).

Для отвору із зовнішнього чвертю:

 • Вимірюємо ширину віконного отвору від стіни до стіни + потрібний розмір профілю заходить в чверть враховуючи зазор на піну (профіль пвх ховається на 25-40 мм на кожну сторону, все залежить від внутрішньої глибини чверті), замір вікон виконується з зовнішньої сторони будівлі.
 • Висота – світловий розмір по висоті, з вулиці плюс розмір пластика, ховаючи вікно в чверть враховуючи герметизацію піною (при комплектації вікна подставочной профілю, враховуємо його).

УВАГА!!!

Не забудьте враховувати специфіку будинку, перевірити глибину внутрішніх наштукатуренних відкосів, зовнішніх відкосів (вони можуть відвалиться при демонтажі), цементну стяжку під відливом – впливає на розмір вікна.

Заміри підвіконня, відливу.

Бренди пластикових вікон компанія Рідня
Бренди пластикових вікон </ em>

Підвіконня (ПВХ, мармур, данке)

 • Підвіконня по довжині можливо як старий або розмір підвіконня дорівнює від відкосу до відкосу додаємо по бажанню 50-100 мм на сторону (бічні частини підвіконня можна відрізати: рівно, навскоси, з “вухами”).
 • Підвіконня шириною – відстань від старої рами вікна до середини радіатора (підвіконня не повинно закривати батарею, перегороджувати циркуляції теплого повітря вгору). Необхідно враховувати ширину дерев’яної рами = близько 100мм, металопластикові вікна профіль 60-70мм, різницю перекриває підвіконням.

Відплив (оцинкований, білий, поліестер)

 • Довжина відливу міряється по ширині, відстані між відкосами зовні в двох точках біля рами і по краю крайньої точки стіни, додається 20-100мм (на загини – “вуха”, перекрити стики стін …).
 • Відплив шириною від краю будівлі до рами вікна, відлив виступає за край будівлі 30-50мм (за бажанням, замовника і специфіки споруди).

Замір Балкона

Замір балкона, лоджії має додаткові тонкощі: козирок, нащельник, розширювальні системи – це справа фахівця.

Якісні виміри Вікон

Заміри вікон зробить якісно досвідчений фахівець компанії Рідня, майстер виконує якісний замір вікон не тільки фіксує габарити, але консультує, чим краще засклити, вибрати вікна Rehau, Salamander, Almplast, Kbe, Decco, Veka, Євролайн.

При вимірі та встановлення вікна, балкона відповідальність за правильність розмірів, виконання всіх робіт з гарантією 5 років несе компанія Рідня.
Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Як відбувається робота

  Отправьте файл для расчета

  Удобное время

   Если у Вас остались вопросы –

   заполните форму и мы свяжемся с Вами