Що б засклити своє житлове приміщення, не обов’язково вибирати стандартні поворотно-відкидні віконця. Якщо вам набридла буденність конструкцій із пластику, ТМ Рідня пропонує вам абсолютно нове рішення – французькі вікна.

 

Французькі вікна купити в Києві

Французькі вікна в будинок

Один з видів скління свого приватного будинку, є установка вікон будь-якого кольору з маталлопластіка у віконний отвір під назвою – французьке. Що б замовити французькі вікна в будинок, ви можете використовувати форму зворотнього дзвінка.

 

 

Zvorotniy-dzvinok-po-viknfm-kiev

Наші менеджери зв’яжуться з вами і нададуть всю детальну інформацію.

Французькі вікна в квартиру

Так само, якщо у вас поки що квартира, але ви все ж мрієте про чудових французьких вікнах, ви сміливо можете записатися на замір в нашій компанії. Наші хлопці роблять найточніші заміри! Будьте впевнені в тому, що в кінцевому результаті ви отримаєте не просто класичні, а французькі вікна в квартиру в Києві чи області.

Французькі вікна купити в Києві

Французький вид скління – це витончено, це збільшення візуально вашої площі будь-якого приміщення, а так само великий огляд на вид на вулицю.

Французьке вікно купити – замовлення з гарантією

Компанія Рідня, боле 5 років надає великий спектр послуг у сфері скління будинків, квартир, котеджів, утеплення житлових площ та офісних приміщень.

 

 

французські вікна

 

Так само ви можете французьке вікно купити у нас як і з монтажем, так і без його установки.

 

Французькі вікна купити в Києві

 

Вся справа в тому, що ми надаємо безкоштовне сервісне обслуговування, якщо французькі вікна ставлять хлопці з нашої однієї з п’яти бригад. Гарантія на жаль, не поширюється на вікна, куплені без установки.

ТМ Рідня має можливість надати гарантію та сервісне обслуговування на цілих 5 років! Замов французьке скління вікна, балкона і отримай не тільки знижку до 5%, дисконтну карту.

замовити замір вікна, балкона

Французькі вікна купити в Києві