Скління котеджа – котедж являє собою унікальну зону комфорту. Простір, сучасне планування, індивідуальний підхід до архітектури зараховують ці будинки до класу люкс. Важливу роль в їх фасадній і внутрішньому оформленні грає скління. Воно може виконуватися в самих різних дизайнерських версіях і при цьому неодмінно має відповідати статусу будови!

Саме тому компанія «Рідня» рекомендує виконувати скління котеджу тільки в утепленому форматі, використовуючи для цього інноваційні елітні серії пластикових вікон і застосовуючи новітні тенденції їх установки. Як перетворити котедж за допомогою вікон?

Ми пропонуємо на ваш вибір 5 кращих способів.

 

скління котеджа

[three_buttons_ua]

Сучасне засклення котеджу – 5 варіантів

Ідея № 1. Максимально тепле енергозберігаюче облаштування. Для цих цілей ідеально підійдуть 5,6,7-камерні профільні системи. Ідеальним рішенням ефективного скління стануть німецькі вікна Rehau Geneo, Rehau Synego, Salamander Streamline Cream, Salamander BluEvolution, українські системи WDS 8 series або польські віконця Decco 82.

детальніше>>>

вікна в києві ціна

Ідея № 2. Ламінація. «Забарвлення» пластикових вікон може проводитися під найрізноманітніші породи деревини і в будь-якому відтінку кольору. Ви можете підібрати найбільш вдале колірне рішення під інтер’єр і фасад.

Для кращого дизайнерського ефекту можна застосовувати двостороннє ламінування в різних відтінках зовні і всередині. А для стовідсоткової імітації дерева рекомендується замовляти ламинацию в масі.

ламіновані вікна

детальніше>>>

Варіант № 3. Шпроси. Ці декоративні елементи перетворять ваш котедж в справжній палац. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальний спосіб і малюнок для ажурного скління котеджів.

вікна зі шпросами

детальніше>>>

Варіант № 4. Розсувні внутрішні двері. Результатом цього виду внутрішнього облаштування стане сучасна обстановка, ергономічна планування простору і повний комфорт експлуатації. Дверні прорізи при цьому гармонійно доповнять інтер’єр естетикою і хорошим потенціалом тепло-, шумоізоляції.

розсувні двері міжкімнаті

детальніше>>>

Ідея № 5. Вітражі. Замовляючи скління котеджу по вітражного технології, ви отримаєте будинок своєї мрії, як в кращих кінофільмах!

Панорамні вікна в висоту поверху, в центральній частині фасаду або, наприклад, по сходовому прольоту зроблять будинок повітряним, надзвичайно оригінальним і привабливим. Разом з тим забезпечується максимальний рівень збереження тепла, тиші, унікальною надійності і, безумовно, ексклюзивності.

вітражні вікна

детальніше>>>

Недороге скління котеджу! Ціни, знижки

Навіть саме інноваційне скління котеджу при замовленні в компанії «Рідня» буде коштувати НЕДОРОГО!

Ми встановили самі конкурентні ціни на елітні пластикові вікна і активували програму найбільш вигідних акційних пропозицій:

  • Безкоштовні заміри.
  • Доставка за рахунок фірми.
  • Енергозбереження даром!
  • Знижки за категоріями.
  • Акції на послуги і вікна.
  • Подарунки від фірми!
енергозберігаючі вікнадоставка вікон в Києві

 

знижка на вікна для пенсіонерів

 

 

 

 

 

 

По кожному замовленню ми забезпечуємо повне інформаційне супроводження, безкоштовно виконуємо проекти на скління котеджу і надаємо гарантію на результат облаштування на 5 років з обслуговуванням!

Скління котеджа недорого – 5 кращих ідей