Фурнітура на пластикові вікна WDS – Axor

Фурнітура на пластикові вікна WDS компанія Рідня
Фурнітура на вікна WDS – Axor

АXOR Industry – велика компанія, яка дуже швидко завойовує ринок і має власне виробництво, яке забезпечує весь процес виробництва фурнітури для конструкцій і механізмів. Новий тип фурнітури, отримав назву Axor. Фурнітура на пластикові вікна WDS розроблялася протягом кількох років з впровадженням найкращих технічних фахівців, нова система має високі показники якості та значно полегшує процес виготовлення і монтажу ПВХ конструкцій. Багато деталей і механізми були вдосконалені і перероблені для досягнення успіху в роботі пластикового вікна.

Нова українська фурнітура на пластикові вікна Axor

Фурнітура на пластиковые окна AXOR перевершує всі споживчі очікування і виготовляється з якісних матеріалів на найновішому і удосконалень обладнанні з дотриманням строгих технологічних норм в Україні.

При розробці нової системи фурнітури інженери AXOR INDUSTRY ставили перед собою мету не тільки досягти високих експлуатаційних характеристик, але і значно полегшити установку самої фурнітури в конструкцію WDS. В результаті багато деталей були модернізовані або перероблені повністю

Технічні характеристики фурнітури на пластикові вікна Axor

1)    Розроблено фіксатори, які дозволяють зафіксувати елементи фурнітура на пластикові вікна до вкручування саморезов і це не дає можливість зміщення від початкового проектного положення

Фурнітура на вікна Axor компанія Рідня
Фурнітура на вікна – Axor

2) Зафіксовані штифт на опорі нижньої петлі-не перешкоджає закручування самореза і зручно користуватися шуруповертом

3)  Отвори на опорі нижньої петлі розташовані так, щоб все тримають саморізи закручуються в армування через пластик, і це надає жорсткої фіксації та надійності.

4) Надійні болти забезпечують фіксацію нижньої петлі стулки до моменту прикручування. Довжина болтів 5мм., Діаметр 3 мм.

5)  Пластинки запору зроблені з зносостійких матеріалів, а саме сплав (алюміній, цинк, мідь). Знос на 40 тис. відкриттів не перевищує нормують значення по ДСТУ

6)  В якості додаткової разкруткі і підвищення статусу виробника металопластикових конструкцій, йде нанесення логотипу AXOR на cаму фурнітуру.

AXOR – це гарантія довгої безвідмовної роботи на протязі всього терміну служби Ваших вікон і дверей.

Компанія Рідня використовує систему механізмів – фурнітура на пластикові вікна WDS – AXOR і дає Вам гарантію 5 років.
Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Як відбувається робота

    Если у Вас остались вопросы –

    заполните форму и мы свяжемся с Вами