Балкон під ключ від RIDNYA

Всі знають, як зараз, актуально зібрати кожен квадратний метр квартири для того, щоб відчувати себе комфортно, і мати нові можливості. На сьогоднішній день облаштування балкона під ключ допомогло б людям розшукати то найкраще місце для відпочинку і всіх потрібних речей. З цього, пропонуємо вибрати балкон на замовлення, який буде унікальним і відповідати вашим побажанням і особливостям будівлі.

Ремонт балкона під ключ

балкон під ключ в КиєвіЯк ми знаємо, раніше ці прибудови грали просто роль звичайного складу, де зберігалися непотрібні нам речі, які чекають і не чекають свого часу. Ящики, ролики, самокати, велосипеди. З дитинства багато в курсі, що балкони робили тільки для того, що б складати всі свої речі, якими просто не будуть взагалі використовуватися.

Але зараз все змінилося. Людям зараз важливі зручності. На даний момент, ремонт або перебудова балкона, мовою віконникам послуга балкон під ключ, є основним методам розширення квартири для більшого затишку і тепла. Наша компанія пропонує вам балкони під ключ в Києві, де ви будете сидіти в будь-який час року і милуватися відкриваються перед Вами видами природи. Для різних типів споруд пропонуємо вам розумні ціни.

Етапи балкона під ключ

Пропонований ремонт балкона вартість може включати наступну послідовність дій:

 • Демонтаж старих огорож та поручнів, так само видалення застарілих рам
 • І за допомогою зварювання конструкції створюємо новий каркас з міцної арматури. Проводяться роботи по посиленню і ущільнення частин, які будуть тримати вагове навантаження.
 • Обраними вами пластиковими вікнами на балкон ми виробляємо засклення. Якщо буде об’єднання кімнати з балконом, то радимо поставити енергоефективну віконну систему з найвищим рівнем теплоізоляції. Такі дії допоможуть природно скоротити додаткові витрати тепла, і ваше приміщення буде теплим в будь-яку погоду! Вартість балконів під ключ залежить від характеристик і ціни пакетів.
 • Виготовлення даху. Якщо перебуваєте на останніх поверхах, то потрібно провести утеплення і зведення даху. Якщо цього не зробити, то тепле повітря буде просто йти і не нагрівати балкон і приміщення. А якщо ви живете на середніх поверхах, а у сусідів утеплений балкон, то можлива версія зведення козирка.
 • Герметизація зазорів піною. Ремонт лоджій і балконів надає можливість створити цілісну конструкцію шляхом обробки монтажною піною стиків вироби.
 • Обшивка з зовнішньої сторони додасть витончений вид і додаткову герметизацію. Всі матеріали для облаштування вибираються тільки клієнтом, і отже, з вартості використаних комплектуючих засобів.
 • Внутрішнє утеплення балкона. Усередині майстри накладають шари утеплювача і герметизують шви. Для даної процедури підбирають теплоізоляційні матеріали: пінопласт, мінеральну вату і тд.
 • Обшивка всередині балкона надає інтер’єрне оформлення і гарантує вам захист даної конструкції. Наприклад, покриття вагонкою (пластик або дерево) і гіпсокартоном, – для можливого штукатурення.
 • Утеплення підлоги (чорнова підлога), і покриття ламінатом або лінолеумом.
 • Електрика, якщо на балкон необхідні установка системи освітлень і функціональної розетки.

Ціна балкона під ключ

вартість балкона під ключУ нашій компанії хороші товари які підбираємо за рахунок необхідності і призначень. Ми займаємося склінням і установкою пластіових вікон на балкони. Якщо потрібна установка в неопалюваному приміщенні, то ціна буде знижена через набору базових елементів. Для того що б створити тепле приміщення потрібно багато дорогих матеріалів і енергоефективні склопакети.
Ціна пластикового балкона розраховується за рахунок застосовуваних матеріалів і комлпектаціі. Наша компанія пропонує вам такі варіанти:

 • Саме трикамерні профілі добре справляються з поставленим завданням в будь-якому місці. Серед асортименту товарів у нас можна ще замовити профілі наступних марок: Openteck Delux, Rehau Euro 60, Salamander 2D, WDS Galaxy
 • П’ятикамерні і шестикамерні вікна-володіють підвищеною характеристикою в теплоізоляції, при цьому збереже тепло. Для великих житлових зон балкона або при об’єднанні кімнат з балконом це ідеальний варіант. Ціни на балкони такого типу вище, але при цьому ви економите тепло і зменшуються комунальні платежі.

Варіанти розширення балконів під ключ

Для того, що б зробити балкон потрібні професіонали і певне вміння. Балкон в виносом може бути таких типів:

 • Виніс по підвіконню. Верхня частина виноситься назовні, тим самим збільшується розмір без зсуву парапету. Таким чином ви отримуєте широкий підвіконня.
 • Від статі. Цей тип дозволяє розширити верхню частину шляхом виносу (розширення) підвіконня, так само як і в першому варіанті. Додаткова площа дозволяє додати невеликі шафи або полички, туди можна скласти всі господарські речі. Балкон цього виду допоможе створити бажаний ефект розширення і повністю зберегти тепло в приміщенні.
 • По площі. Тут ціна найбільша, так як виноситься повністю вся конструкція, розширюється балконний підставу. Цей процес тривалий і вимагає додаткових витрат.

Створення додаткової площі дасть вам можливість жити в затишку. Хороші і якісні матеріали та професійна установка допоможе зберегти конструкцію надовго.

Яка вартість зробити балкон під ключ

Вартість ремонту балкона і лоджій ви можете дізнатися у нас в офісі запитавши у співробітників компанії, також можете звернутися для необхідного розрахунку за конкретними параметрами. Нижче пропонуємо розглянути вам детальний актуальний прайс лист послуг компанії з облаштування балконів і лоджій.

Вид робітОд. вим.Вартість, грн./от
Монтаж "Базовый"м.кв.325
Монтаж "Оптимальный"м.кв.415
Евромонтаж Normaizolм.кв.от 630
Евромонтаж Illbruckм.кв.от 900
Выезд за КПкм2,5
Подьем на этаж (лестница, веревка)этаж/1 ходка20
Демонтаж с сохранениемм.кв.110
Сушилка для белья на балконшт.630
Монтаж сушилки для бельяшт.210
Монтаж дополнительного подоконникам.п.140
Сбивка порога (кирпич)шт.280
Сбивка порога (бетон)шт.560
Срез металлических перил балконам.п.200
Демонтаж "броварского" балконам.п.170
Электрика (работа)точка115
Электричество (с выключателем/розеткомй)точка200
Герметизация козырька пенофоломм.п.280
Усиление перилм.п.280
Вынос короткий косынкам.п.530
Вынос от пола (каркас)м.п.620
Вынос по полум.п.1300
Новые перилам.п.600
Вынос по полу+от пола+перилам.п.2450
Обшивка профнастилм.кв.530
Обшивка Сайдинг (лоджия)м.кв.530
Обшивка Сайдинг (П-образный, Г-образный)м.кв.530
Стиродур/пенополистерол 20 ммм.кв.200
Стиродур/пенополистерол 30 ммм.кв.230
Стиродур/пенополистерол 40 ммм.кв.250
Стиродур/пенополистерол 50 ммм.кв.295
Пенопласт марки 25, 30 ммм.кв.115
Пенопласт марки 25, 50 ммм.кв.140
Минватам.кв.195
Минвата + гидробарьер (для крыши)м.кв.270
Деревянная вагонга, сосна с сучками, сорт 1м.кв.435
Вскрытие лаком (рекомендовано 2 слоя), 1 слойм.кв.60
Вагонка ПВХм.кв.420
Гипсокартон черновой (влагостойкий)м.кв.365
Гипсокартон чистовой с покраской (влагостойкий)м.кв.560
Черновой пол (работа, брус, OSB, без покрытия)м.кв.560
Половая доска (работа+материал)м.кв.1050
Линолиум (работа)м.кв.85
Ламинат (работа+материал)м.кв.490
Укладка ламината (работа)м.кв.115
Плинтус (работа+материал)м.кв.70
Укладка плинтусам.п.25
Крыша эконом (без OSB)м.кв.1300
Крыша Стандарт (Профнастил)м.кв.1580
Обустройство фартука (угол к стене)м.п.140
Крыша Стандарт (битумная черепица)м.кв.2240
Гидро- и паробарьерм.кв.100

Если у Вас остались вопросы –

заполните форму и мы свяжемся с Вами