Розсувні вікна купити в ©Рідня

Одним з видів віконних систем, є розсувні вікна пластикові. Вони так само користуються популярністю, як і звичайні традиційні вікна. Це вид металлопалстікових конструкцій за якістю не поступається класичним вікнам пвх.

Розсувні вікна, що це?

Розсувні вікна Salamander від компанії РідНЯ
Розсувні пластикові вікна Salamander

Не технічним мовою цей вид вікон називається «розсунення». Вся справа в тому, що тут є особлива техніка відкривання, вона полягає в тому, що стулка при бажанні відкрити складається, і потреби відсувати штори або жалюзі, просто немає.

Замов індивідуальний розрахунок, ціну та консультацію.

ТМ Рідня, пропонує своїм клієнтам, спробувати розсувні пластикові вікна в повсякденному житті і для себе відзначити, що технологи на славу попрацювали над цією розробкою.

Ми надаємо розсувні вікна рехау, які давно посіли перші місця на будівельному ринку як в Україні, так і закордоном. Одним з мінусів, розсувні пластикові вікна ціна значно більше, ніж віконця з традиційною системою відкривання.

Переваги розсувних систем:

 • Підходить для скління терас, балконів, лоджій
 • Проста експлуатація та комфортне користування
 • Підвищений захист від злому
 • Щільна герметичність, висока шумоізоляція
 • Економія площі при відкриванні
 • Надійність і довговічність у використанні.

Замов собі розсувні вікна в Києві, це зручно, красиво і незвично. Заздалегідь запишись на замір, що б зробити собі шикарний балкон / лоджію / терасу в зручний для вас час. Дзвони без вихідних на гарячу лінію (044) 332-30-21 дізнавайся деталі про своє склінні.
Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены

Как происходит работа

  Отправьте файл для расчета

  Удобное время

  Розсувні вікна