Розсувні пластикові двері гармошка у Києві віконна компанія “Рідня”

Розсувні пластикові двері гармошка, які майже не займають місця при відкриванні, а компактно складаються в гармошку по краях отвору – це кращий варіант для економії простору!

Такі версії дверного оформлення ідеально підходять для невеликих приміщень, великогабаритних отворів, а також для функціонального поділу кімнат з можливістю швидко повернути їм первісний вигляд шляхом переміщення стулок.

Розсувна пластикові двері гармошка, замовлена ​​в компанії «Рідня», буде виготовлена ​​в повній відповідності з вашими побажаннями за дизайном, кольором і комплектації за мінімальною ціною!

розсувні пластикові двері гармошка

 

[three_buttons_ua]

Розсувні двері гармошка – в чому зручність, родзинка і плюси

Одним з головних умов якісного виготовлення розсувних дверей, що є їх експлуатаційна надійність. Тому наша компанія при установці таких конструкцій застосовує тільки найміцніші і зносостійкі розсувні системи, встановлює на двері-гармошки міцну фурнітуру і ретельно підбирає пластик для основи дверного полотна.

При грамотній комплектації і професійному монтажі розсувні двері гармошки відрізняються приємним комфортом експлуатації. М’яка безшумність пересування по напрямних і компактна укладання стулок по краях отвору швидко звільняє прохід, не займаючи зайвого місця.

Розсувні пластикові двері гармошка – особливості, переваги

  • Головною родзинкою двері-гармошки є її дизайнерська привабливість. Цю особливість можна використовувати для декорування інтер’єру.
  • Ви можете підібрати будь-який колір для складних стулок. Це можуть бути однотонні відтінки в контрасті або, навпаки, під колір обстановки, а також варіанти під дерево.
  • У числі функціональних плюсів – ергономічна планування простору і економія корисної площі приміщення.
  • Зручне поділ території на окремі зони.
  • Якісне оформлення великогабаритних отворів, де неможлива установка звичайних орних стулок.

розсувні пластикові двері гармошка

 

Недорога розсувні пластикові двері гармошка – ціни

У компанії «Рідня» ви зможете замовити розсувну складну конструкцію з металопластикового профілю підвищеної міцності від українських, польських та німецьких виробників. Заповнення стулок може проводитися сендвіч панелями, склом, склопакетами.

[redline text=”Вибери склопакет на Разсувні пластикові двері гармошка”]

Все залежить від габаритів, кількості складань і ваших уподобань.

2700х2100 двері гармошка – Ціни REHAU з 3-х секцій
двері гармошка ціна двері гармошка ціна двері гармошка ціна
 Rehau 60   /   склопакет    4-16-4i Rehau 60   /   стеклопакет 4-10-4-10-4i Rehau 70  /  стеклопакет 4-14-4-14-4i
34200,00 грн.  35300,00 грн. 36300,00 грн.
 монтаж – 1700 грн.   монтаж – 1700 грн.   монтаж – 1700 грн.
 Сума 35900,00 грн.   Сума 37000,00 грн.   Сума 38000,00 грн.
 Замов дзвінок! Замов дзвінок!   Замов дзвінок!

 *ціна на 24.01.2017.

Щоб дізнатися, у скільки вам обійдеться розсувні пластикові двері гармошка, необхідно врахувати розміри, тип комплектації, включення опцій ламінування і декору. Щоб розрахувати точну ціну, запросіть безкоштовно зморщок. Він допоможе вам визначитися в дизайні і виборі профілю, зніме всі мірки і повідомить суму оплати.

[three_buttons_ua]

пластикові двері гармошкаЗверніть увагу! У загальну суму не увійдуть такі послуги, як заміри, енергозбереження, доставка, демонтаж старих дверей. Плюс до всього ми запропонуємо вам знижки та акції на вироби ПВХ! Ціни в інтернет магазині «Рідня» найнижчі!

Розсувні пластикові двері гармошка під замовлення