Розсувні пластикові двері гармошка у Києві віконна компанія “Рідня”

Розсувні пластикові двері гармошка бренди від компанії рідНЯ
Бренди ПВХ конструкцій

Розсувні пластикові двері гармошка, які майже не займають місця при відкриванні, а компактно складаються в гармошку по краях отвору – це кращий варіант для економії простору!

Такі версії дверного оформлення ідеально підходять для невеликих приміщень, великогабаритних отворів, а також для функціонального поділу кімнат з можливістю швидко повернути їм первісний вигляд шляхом переміщення стулок.

Розсувна пластикові двері гармошка, замовлена ​​в компанії «Рідня», буде виготовлена ​​в повній відповідності з вашими побажаннями за дизайном, кольором і комплектації за мінімальною ціною!

Розсувні двері гармошка – в чому зручність, родзинка і плюси

Одним з головних умов якісного виготовлення розсувних дверей, що є їх експлуатаційна надійність. Тому наша компанія при установці таких конструкцій застосовує тільки найміцніші і зносостійкі розсувні системи, встановлює на двері-гармошки міцну фурнітуру і ретельно підбирає пластик для основи дверного полотна.

При грамотній комплектації і професійному монтажі розсувні двері гармошки відрізняються приємним комфортом експлуатації. М’яка безшумність пересування по напрямних і компактна укладання стулок по краях отвору швидко звільняє прохід, не займаючи зайвого місця.

Розсувні пластикові двері гармошка – особливості, переваги

 • Головною родзинкою двері-гармошки є її дизайнерська привабливість. Цю особливість можна використовувати для декорування інтер’єру.
 • Ви можете підібрати будь-який колір для складних стулок. Це можуть бути однотонні відтінки в контрасті або, навпаки, під колір обстановки, а також варіанти під дерево.
 • У числі функціональних плюсів – ергономічна планування простору і економія корисної площі приміщення.
 • Зручне поділ території на окремі зони.
 • Якісне оформлення великогабаритних отворів, де неможлива установка звичайних орних стулок.

Недорога розсувні пластикові двері гармошка – ціни

У компанії «Рідня» ви зможете замовити розсувну складну конструкцію з металопластикового профілю підвищеної міцності від українських, польських та німецьких виробників. Заповнення стулок може проводитися сендвіч панелями, склом, склопакетами.

Все залежить від габаритів, кількості складань і ваших уподобань.

Щоб дізнатися, у скільки вам обійдеться розсувні пластикові двері гармошка, необхідно врахувати розміри, тип комплектації, включення опцій ламінування і декору. Щоб розрахувати точну ціну, запросіть безкоштовно зморщок. Він допоможе вам визначитися в дизайні і виборі профілю, зніме всі мірки і повідомить суму оплати.

Зверніть увагу! У загальну суму не увійдуть такі послуги, як заміри, енергозбереження, доставка, демонтаж старих дверей. Плюс до всього ми запропонуємо вам знижки та акції на вироби ПВХ! Ціни в інтернет магазині «Рідня» найнижчі!
Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены

Как происходит работа

  Отправьте файл для расчета

  Удобное время

  Розсувні пластикові двері гармошка під замовлення