Як склити балкон, лоджію підкаже компанія Рідня

Одним з варіантів склити балкон, лоджію є монтаж пластикових вікон, виконаних з полівінілхлоридного (ПВХ ) профілю . Зрозуміло, можна замовити вікна пвх в якій-небудь фірмі і спробувати провести установку самостійно, але, все ж буде краще звернутися до досвідчених фахівців. Вся справа в тому, що помилки при некваліфікованої установки металопластикових вікон можуть привести до досить низької міцності даної конструкції, втрати геометрії пластикового вікна, всіляким перекосів, а потім і до погано функціонуючої фурнітурі. У подальшому всі ці недоліки доставлять Вам безліч незручностей і втрату гарантійного безкоштовного обслуговування протягом 5 років.

Звернувшись в нашу компанію Ви отримуєте спочатку безкоштовну консультацію менеджера і розрахунок пластикових вікон онлайн + ціни виносу, утеплення при бажанні.

Менеджер надасть повну інформацію про пластикові системах, їх переваги, різниці в скління склопакетів і допоможе вибрати пластикові вікна, щоб скління балкона радувало, приносило задоволення на роки.

Наші монтажні бригада склити балкони більше 5-10 років. Плюс в тому , що наші майстри мають різну спеціалізацію:

  •  тільки склити вікна, балконний блок, вихід на балкон, балкон, лоджію;
  • монтажні бригади виконують балкон з виносом, зовнішня обшивка;
  • бригади роблять замовлення балкон під ключ – скління балкона пластиковими вікнами, винос балкона, зовнішня обшивка, внутрішня обшивка, дах, підлога, електрика.

На кожне замовлення ми підбираємо бригаду потрібного рівня і спеціалізації.

Прочитайте наші рекомендації, вибирайте варіант скління балкона і звертайтеся до нас, так само вже зараз заповнивши розрахунок – є можливість отримати ціни балкона, який Ви бажаєте замовити в компанії Рідня

Розрахунок Вашого варіанту склити балкон

Склити балкон
Як склити балкон в Києві Недорого і якісно – компанія Рідня ( 044 ) 332-30-21

 

Роблячи замовлення склити балкон – порада від Рідня

Завчасно продумайте, як багато стулок ( частини, що відкриваються, чим менше тим дешевше) Вам буде потрібно і якого власне виду. Стулки, що відкриваються поворотним способом, повинні бути менш широкими в силу того, що у відкритому вигляді вони не будуть вільно розчинятися ( непогано, якщо ширина даних стулок буде приблизно на 10-20 см поменше глибини Вашого балкона, лоджії). А їх місце розташування має бути таким, щоб можна було услід за закінченням робіт без проблем помити зовнішні частини глухих стулок і залишені стулки не створювали протяг в будинку.
Безпосередньо перед початком установки не забудьте вивільнити простір від меблів, різних будматеріалів і сміття, щоб фахівцям не довелося працювати в « скованих » умовах або виносити їх невідомо куди.
Приберіть килими, покриття дорогоцінні і ” ніжні ” до очищення. Накрийте меблі в прохідних кімнатах.

Установка балкона, лоджії послідовність компанії Рідня:

1 . Виконуємо замір вікна на балкон.

Майстер зобов’язаний заміряти відстань від парапету до самого верхнього перекриття (тобто стелі). При розрахунку даної конструкції необхідно враховувати найменший показник. Всяка пряма площина парапету вимірюється по зовнішній металевій кромці або зовнішній кромці бетонної плити точно від одного до другого кута (тобто вигину). Коли майстер буде підраховувати висоту будівлі, він відніме ширину підвіконня, а так само перепад по рівню і до того ж врахує при необхідності у верху доборний (розширювальний профіль). При обчисленні довжини пластикової рами всіх площин віднімають кутові і будь-які еркерні (Не перпедикулярно) з’єднання.

Зверніть увагу !

Ширина відливу неодмінно повинна забезпечувати невелика його свисание зі стіни будинку приблизно на 3-4 см , щоб дощова вода не стікала по фасаду будівлі.

2 . Установка пластикового вікна балкона: рама і стулок.

Як правило , пластикові вікна встановлюють на спеціальні анкерні дюбелі . Установчі шви всередині лоджії наповнюють поліуретановою піною , а із зовнішнього боку необхідно захистити піну спеціальними нащельниками для вікон. У ході нанесення піни потрібно бути дуже обережним , адже вона досить липка , і відтерти її можна тільки ацетоном. Розміри підвіконної дошки залежать від товщини профілю і подальшої облицювання стіни.

3 . Монтаж відливу і козирка

Для початку, встановлюють і зміцнюють нижній відлив. На установчу площину самого верхнього відливу безпосередньо перед монтажем наносять будь силіконовий герметик. Потім, верхній козирок потрібно завести безпосередньо всередину приміщення приблизно на 20-30 см. Далі він кріпиться дюбелями. Замір , конструювання та подальший монтаж таких систем зажадають досить високої кваліфікації від майстрів і так само монтажників .

Мета склити балкон

Варто відзначити , що перед тим , як прийняти рішення засклити балкон , лоджію , потрібно визначити основну мету даної роботи , іншими словами , потрібно досить чітко усвідомлювати , для чого Вам потрібно дане скління. У тому випадку , якщо стоїть завдання просто захистити балконний простір від вітрів , дощів , пилу і бруду , при цьому , не розраховуючи на збереження тепла в даному приміщенні в зимовий час року, можна досить сміливо вибрати один з двох варіантів:

– Або ж вибрати пластикові вікна трьохкамерний профіль з однокамерним звичайним склопакетом ,

– Або ж вибрати пластикові вікна Rehau Euro 60 , Salamander 2D , Almplast , Euroline

з однокамерним теплим енергозберігаючим склопакетом.

Тоді у вас вийде чудова літня веранда.

Щоб перетворити вашу лоджію або балкон в якийсь зимовий сад , Вам знадобиться набагато більше докласти зусиль і фінансових витрат. Тут справа полягає в тому , що мало встановити віконні рами з декількома стеклами. Тепло все одно буде йти , адже залишаться неутепленими підлогу , стіни , а так само – стеля . А це практично зведе до нуля всі зусилля і витрати зі скління балкона якісної віконною системою з хорошими склопакетами. Необхідно виконати повне утеплення і герметизацію балкона по всьому периметру – замовте балкон під ключ.

А бажаючи перетворити балкон під міні кімнату – замовлення балкона під ключ і обов’язково вибирайте пластикові вікна:

– Мінімум трьохкамерний пластик , але з двокамерним енергозберігаючим склопакетом ,

– Краще п’ятикамерні пластикові вікна Rehau

Переваги пластикових вікон на балкон, лоджію

Переваги пластикових засклень укладено в тому, що два контури ущільнення практично повністю захищають від дощу і вітру майбутню зимову веранду. Крім цього, звукоізоляція подібного скління значно вище, ніж у алюмінієвого побратима.

Таким чином, впевнено телефонуйте дізнатися вартість або замовити склити балкон, лоджію до нас у компанію Рідня .

 

У телефонному режимі працюємо без вихідних – компанія Рідня просто і зручно.

( 044 ) 332-30-21

( 097 ) 777-30-21

( 095 ) 095-06-85

( 093 ) 198-89-15

 

Пишіть, замовте вікна, викличте майстра !

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya206@gmail.com

Приїжджайте !

Київ, вул. Борщагівська, 206, офіс 194

Будні з 10.00-19.00

Субота 10.00 – 17.00

Неділя за домовленістю.

 

Ми на порталі Prom.ua

http://ridnya.kiev.ua.uaprom.net/

Наша група “Вконтакті”

http://vk.com/okna_ridnya_kiev

Мі у “Фейсбуці”
https://www.facebook.com/groups/RIDNYA/

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

Як довговічно і якісно склити балкон, лоджію?