Пластикові вікна – це красиво, тепло і велике доповнення до домашнього затишку. Як і за будь-яким предметом, за вікнами потрібен належний догляд, що б вони виглядали, як і в перший день установки – ідеально і безукоризнено.

 

як доглядати за пластиковими вікнами

 

Термін експлуатаційного періоду пластикових віконець близько 40-50 років. Вони залишаться у своєму колишньому естетичному вигляді, якщо не забувати за ними своєчасно доглядати.

Як доглядати за пластиковими рамами

  • Встановлюючи вікна з пластику, обов’язково першим ділом, зніміть профіль від заводської захисної плівки. Знімати плівку потрібно після завершення всі оздоблювальних робіт. Що б не пошкодити профіль і не зіпсувати його вигляд. На функцію вікна пвх це не вплине жодним чином, але дизайн вікна і вид його в кімнаті – так.

 

догляд за вікнами пвх

 

  • Будь-який вид ремонтних робіт, повинен супроводжуватися захистом, міцним матеріалом. Такий продуманий підхід, вбереже вас від механічних пошкоджень як і профілю, так і самого скла. Краще себе перестрахувати.

Виебери своє пластикове вікно

вікна пвх недорого, вікна з пластику , ціна пластикового вікна

  • Видаляти забруднення ТМ Рідний рекомендує щадними засобами і м’якою тканиною. Так само, не в якому разі на застосовуйте жорсткого виду щітки з метала, що б не завдати пошкодження профілем і не змінити його колір.

Догляд за склопакетом пластикового вікна

  • Склопакети, які випускають на сучасних заводах, не вимагає догляду всередині. Мити, що б було чисто і красиво, потрібно тільки зовнішні поверхні стекол. Для цього підійдуть як і спеціальні спеціальні засоби по догляду за пластиковими конструкціями або звичайна вода.

 

догляд за вікнми пвх

 

  • Дбайливе ставлення до склопакету, продовжить їм життя і акуратний вигляд. Настійно рекомендуємо, не виконувати зварювальні роботи в зоні своїх тільки поставлених вікон. Це може повністю зіпсувати їх вигляд. Гарантія на таке пошкодження не распростроняеться.

Дбайливий догляд за фурнітурою

Елементи, які відповідають за легкість віконних конструкцій, вимагають теж зовсім небагато часу на догляд. Для тривалого часу експлуатації, фурнітуру вашого пластикового вікна, не варто перенавантажувати. В якості догляду за ручкою, рекомендуємо очищати її від пилу і бруду своєчасно і двічі на рік, змащувати сам механізм.

Розрахуй сам своє віконце!

догляд за пластиковими вікнами, як доглядати за вікнами пвх

Догляд за ущільнювачем у вікнах ПВХ

Хочете зберегти герметичність вікон з пластика? Приділіть належну увагу ущільнювальним прокладкам між самою рамою і стулкою. Ці досить еластичні елементи, з часом можуть зменшити свою ефективність, втратити гнучкість. Щоб предовратіть втрату еластичності ущільнювача, раз в сезон очищайте їх акуратно губкою. Так само, обробляйте їх спеціальним мастилом.

Очищення дренажних отворів

Водовідвідні (дренажні) отвори розташовуються кожного віконця із пластику, внизу рами, а також в нижній і верхній частинах стулки. Періодично приділяйте їм час і очищайте від забруднень. Такий хитрий крок, значно полегшить виведення вологи з віконець пвх.

 

догляд за вікнами пвх

 

Ці поради допоможуть зберегти естетичний вигляд вікон на довгі роки. Компанія Рідня піклується про своїх клієнтів і намагається дати більше корисних порад. Дзвони нашим провідним менеджерам, записуйся на замір пластикових віконець! Гаряча лінія ТМ Рідня (044) 332-30-21

догляд за пластиковими вікнами, як доглядати за вікнами пвх

Як доглядати за пластиковими вікнами