Багато клієнтів з настанням холодів, вирішують почекати з установкою вікон, бо впевнені, що займатися цим питанням краще з наближенням весни.

 установка вікон ціна

Не повірите, навіть взимку, коли за вікном мінусова температура, віконні компанії не йдуть на канікули, а займаються встановленням пластикових вікон і навіть балконів.

Звичайно, кількість продажів віконних систем трохи падає, але не суттєво. Так що ви сміливо можете замовити установку будь-якої конструкції з пластику.

Три причини встановити вікна взимку

 установка вікон цінаПо-перше, тому що попит на металопластикових конструкцій в зимовий період падає, є можливість, що Ваші пластикові вікна будуть виготовлені в самий незначний термін.

Якщо завод випускає Ваше замовлення за 3-5 робочих днів, то в зимовий період, термін може бути скорочений всього до трьох дні. (До уваги беруться дні, без урахування вихідних)

установка вікон київПо-друге, взимку дуже багато свят і ми, як і багато компаній проводять Акції та надають можливість отримати подарунок при замовленні вікон, установці балконів.

Приємно мати задоволених клієнтів і презентувати Вам невеликий подарунок від фірми.

 

установка вікон недорого

Також, ціни на металопластикових продукцію падають, попит зимової установки трохи менший, ніж у теплі пори року. Є можливість заощадити бюджет і встановити вікна взимку.

установка вікон недорого

У третє, вам не доведеться чекати цілих три місяці потепління, так як встановлювати вікна можна при температурі до -15 за Цельсієм.

Виконуємо замір вікон безкоштовно

ТМ Рідня намагається по максимум спростити процедуру від укладення договору до установки. Деякі послуги у нас є абсолютно безкоштовними.

вызов замерщика окон киев бесплатно

Це замір бажаної конструкції в зручний час і день тижня. Замір здійснюється безкоштовно монтажниками при укладенні договору з нашою компанією.

Якщо перед установкою, Вам потрібно демонтувати конструкції, ця послуга є безкоштовною *.

*За умови, що демонтуються дерев’яні вікна, а не пластикові.

Так само, доставка по Києву і області до 30 км у нас безкоштовна!

Чи варто встановлювати вікна взимку?