Варіанти скління балконів в Києві компанії Рідня

Існують багато способи і варіанти скління балконів, лоджій у Києві, Київській області. Завдяки склінню балкона Ви можете отримати ще одну кімнату, нехай і невелику, але затишну і теплу. Якісне скління балкона захищає квартиру від снігу, дощу, вітру і вуличного шуму. Розрізняють так зване холодне і тепле скління балконів, лоджій. Щоб захистити лоджію або балкон від несприятливих погодних факторів, досить використовувати звичайне скління – холодне, пластикові вікна з однокамерним склопакетом. Якщо необхідно зробити на балконі житлову кімнату, можна змінити варіант скління балкона – тепле, наприклад – це п’ятикамерні пластикові вікна Rehau euro 70 з двокамерним енергозберігаючим склопакетом.

Поширені варіанти скління балконів:

– Холодне скління – трьохкамерний пластикові вікна ПВХ із звичайним однокамерним склопакетом;
– Тепле скління балконів – п’ятикамерні пластикові вікна Rehau 70, Salamander Streamline c двокамерним енергозберігаючим склопакетом;

– Скління балконів з виносом – розширення площі балкона;
– Французьке скління балконів – європейський варіант скління балконів і лоджій.

Виріанти скління балконів з виносом

Для розширення місця на балконі найкраще використовувати винос під підвіконня – виварити металевий каркаса з куточків збільшивши балкон від парапету на 200- 300мм. Таке скління дозволяє оптимально використовувати корисний простір у приміщенні, полегшує розстановку меблів, використання підвіконня як стіл або частина тумбочки, підставку для квітів.

Рекомендуємо з вулиці зробити обшивку сайдингом з утепленням. Якщо обшити вагонкою балкон з утеплювачем всередині, то можна значно утеплити його.

Тепле скління балконів під ключ

Теплоізоляційні властивості віконної конструкції залежать від якості виробництва металопластикових вікон. Пластикова рама зварюється, роблячи їх одним цілим, герметичним з’єднанням не пропускає холод взимку і жару влітку, а так само сміття, дощ, шум і сміття падаючих від сусідів зверху (на жаль) . Чим ширше рама – 70мм, тим тепліше пластикові вікна завдяки більш теплого склопакету 40мм – двокамерний з енергозберігаючим напиленням – найкращі балкони засклені пластиковими вікнами Rehau 70.

При бажанні на лоджії можна зробити кімнату відпочинку, літню кухню, кабінет. В останньому випадку рекомендується застосовувати так зване евроостекленіе і дорогі утеплювачі для кращої максимальної теплоізоляції підлоги, стін і стелі.

Досвідчені монтажні бригади компанії Рідня якісно виконають варіанти скління балконів у Києві та Київській області з гарантією 5 років

Вибравши варіанти скління балконів Ви можете виконати його самостійно, але не маючи спеціальних будівельних навичок, ви можете звернутися до фахівців компанії Рідня. Вони якісно встановлять пластикові вікна, закладені шви, встановлять козирок і відлив. За допомогою монтажної піни необхідно закрити зазори між рамою і стінами, щоб герметизація балкона була максимальною . Всі ці заходи дозволяють зробити будь-які варіанти скління балконів теплими і комфортними.

Розрахунок вартості варіанту скління балконів на вибір Ви отримаєте без вихідних

Телефонуйте!

( 044 ) 332-30-21

( 067 ) 169-01-72

Пишіть !

ridnya@inbox.ru

ridnya@gmail.com

okna@ridnya.kiev.ua

 

варіанти скління балконів в києві

 

Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

Варіанти скління балконів