Сучасні вікна – це що? Космічні вітражі на склі або вікна з новими можливостями? Сьогодні ми розберемо це питання.

Сучасні пластикові вікна

Вікна пластикові давно прийшли на зміну звичним дерев’яним радянським, які в житлових будинках давно вже вийшли з ладу втратили не так естетичний вигляд, а свою функцію, яку повинні виконувати.

Сучасні пластикові вікна

Завдяки наполегливій праці цілого колективу інженерів, технологів, дизайнерів ми отримай металопластикові вікна такі, якими зараз користуємося.

Сучасні пластикові вікна

Спочатку вікна пластикові в принципі не сильно були популярні. Багато хто не наважувалися їх ставити із за різних причин, таких як можливість токсичності матеріалу, велике вкладення грошей в конструкції виготовлені з пластику і так далі.

Часи змінилися, з кожним роком впроваджуються все нові і нові нанотехнології в їх виготовлення. Їх ціна так само не стоїть на місці, але через переповнення на будівельному ринку віконних компаній, ТМ Рідня тримає конкурентні ціни на пластикові вікна і балкони.

Хочеш дізнатися ціну саме свого вікна? Замов прорахунок в менеджера, залиш дані і отримай всю інформацію на пошту!

Розрахувати пластикові вікна

Вікна з енергозбереженням – відповідь холодній погоді

Що змінилося за той час, як запустили на конвеєр пластикові вікна? Технології, благо не стоять на місці, а з кожним днем ​​тестують якісь нововведення для вирішення одного вічного питання – заощадження тепла в будинку.

сучасні пластикові вікна

Вікна з енергозбереженням або “теплий вікна”, як ще їх називають у народі, почали випускати не просто у складі якого є профіль, скло і ручка, а й додаткові приємні функції. Тепер перед запуском чергової новинки її тестують і піклуються спочатку про комфорт і безпеку клієнтів.

Так з’явилися ручка-антідетка (ручка з замком) щоб убезпечити батьків від занадто цікавих діток, максимально теплий п’ятикамерний профіль (з цілими п’ятьма повітряних секцій, замість стандартних трьох) вікна з енергозбереженням (нанесенням іонів срібла на стінку скла для теплоізоляції), тихі вікна (секції скла заповнені газом аргоном для пониження шуму і дратівливих звуків)

Бажаєш замовити вікна вже зараз? Дзвони (044) 332-30-21 без вихідних

Акції та знижки від Рідня

Ми проводимо сезонні та святкові Акції для тих, хто бажає економити з Рідня. Є можливість отримати знижку і тим, хто входить до категорії лояльності, це у нас студенти, молодята та пенсіонери.

Замір пластикових вікон у нас абсолютно безкоштовно! Замов додому найдосвідченіших майстрів і отримай точні виміри своїх майбутніх віконець!

викликати замірника вікон

Сучасні пластикові вікна