Вікна РіДНЯ – ТМ в Києві

Вікна РіДНЯ - вибір ПВХ систем
Вікна РіДНЯ в нас є з чого вибрати!

Вікна Рідня – віконні конструкції надані ТМ “Рідня”, більше 10 років офіційно працює на київському ринку. Магазин вікон, дверей та балконних конструкцій з металопластику різностороннього виду від розмірів, форм до кольору вікна і рівня енергозбереження, теплопровідності.

Кваліфіковані співробітники в плані менеджменту і монтування вікон Рідня. Правильно проконсультують при первинному прорахунку. На місці в момент виміру точних параметрів порадять, підібравши Вам вікна Рідня в будинок, квартиру, дачу, балкон потрібного рівня виробництва і комплектації.

Для оформлення замовлення вікна Рідня в офісі надаємо контактні номери та адресу, як Вам дістатися.

Київ, вул. Максимовича 3Д, оф. 470 (ЖК “4 Сезона”)

Графік роботи офісу :

Понеділок 9.00-18.00

Вівторок 9.00-18.00

Середа. 9.00-18.00

Четвер. 9.00-18.00

П”ятниця 9.00-18.00

Субота 10.00-15.00

Неділя Вихідний

Вікна РІДНЯ – як добратися в офіс “РІДНЯ” в Києві

З Вишневого (Південна сторона) 
Маршрутне таксі № 812 до зупинки вул. Михайла Ломоносова від зупинки пішки оріїнтовно 5 хвилин (розрахунково 52 хвилини в дорозі)
З Дарниці
м Дарниця- пересадка м Хрещатик в бік м Васильківська, від м Васильківська від метро пішки оріїнтовно 12 хвилин (розрахунково 47 хвилин в дорозі)
З Троєщини
Автобус № 21 до зупинки м Почайна з м Почайна до ст м Васильківська від метро пішки оріїнтовно 12 хвилин (розрахунково 1 год. 16 хвилин в дорозі)
З Теремків
Від ст. м Теремки до ст. м Васильківська від метро пішки оріїнтовно 12 хвилин (розрахунково 30 хвилин в дорозі)
З Академмістечка
Від ст. м Академмістечко до ст. м Васильківска від метро пішки оріїнтовно 12 хвилин (розрахунково 1 год. 4 хвилини в дорозі)
З Харківського
Від ст. м Харківська до ст. м Палац Спорту з пересадкою на ст. м Площа Льва Толстого до ст. м Васильківська від метро пішки оріїнтовно 12 хвилин (розрахунково 56 хвилин в дорозі

Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены

Как происходит работа

Отправьте файл для расчета

Удобное время