Пластикові вікна * Пластикові вікна теплі * Пластикові вікна німецькі

Пластикові вікна якісні

Пластикові вікна відмінне капіталовкладення захищаючи свій будинок від зимових

теплі пластикові вікна rehau 70

морозів, літньої спеки, вітру, дощу, плюс легкий догляд і зручної експлуатації. А як вибрати пластикове вікно правильно? Які пластикові вікна краще і в чому? Ось дивлюся на пластикові вікна з боку всі однакові, пластик пластиком, але якщо придивившись або знаючи знайдемо відмінності впливають на якість пластикового вікна, вартість, можливість відкривання, заощадження тепла в доме.

 

Німецькі пластикові вікна Rehau, Salamander

Пластикові вікна Rehau, Salamander надаємо плюси – вони армуються металом товщиною 1,5-2-2,5мм залежно від висоти відкривання стулки вікна. Чим більше товщина армування тим краще витримуються тяжевие навантаження і краще працює відкривання пластикового вікна. Пластикові вікна rehau та пластикові вікна salamander ми пропонуємо тільки з більш багатофункціональною і більш якісною фурнітурою Maco контроль якості Австрія, хто користувався знає про м’якість роботи цих механізмів, що дає можливість відкривати віконну стулку в трьох положеннях:

  • на поворот
  • на откід
  • мікропровітрювання – щілинне або зимове провітрювання.

Вікна rehau стандартні 3-х камерні – rehau 60, тепліші по-ширше 5-ти камерні rehau 70, rehau Brillant. Аналог вікон salamander: стандарт salamander 2D, теплі salamander streamline. Комплектація вікон якісними ручками для безпомилкового відкривання і більш чіткій роботі вікна.

 

Українські пластикові вікна Almplast, Windoff’s, Wds, Kbe, Veka

Вікна пластикові виробництво профілю в Україні армуються металом 1,1-1,2-1,4мм залежно від виробника. Пластикові вікна Almplast і вікна пластикові Windoff’s ми комплектуємо механізмами відкривання на вибір:

  • Мако з мікропровітрюванням виробництво Австрия – якісніша та м’якша робота механізмів
  •  більш спрощений варіант – фурнітура Vorne виробництво Туреччина, багато років відмінно зарекомендувала свою якість, вікна відкриваються в 2-х положеннях поворотно і поворотно-відкидне і дешевше від Мако на 100-120грн. на одному відкриванні.

А пластикові вікна Wds, Kbe комплектуються германською фурнітурою Siegenia або вікна ВДС можуть бути укомплектовані українськими механізмами Аксор. Сьогодні ціни на пластикові вікна українських та німецьких профілів не на багато розрахунок розрахувати вартісь пластикових вікон дешевшепластикових вікон відрізняється 150-200 грн на вікні.

 

Вікна ПВХ теплі, енергозберігаючі тільки дорогі?

Багато людей думають, що теплими вікнами бувають тільки дорогі, німецькі, максимально широкі або елітні системи. Чи так це? Давайте розберемося. Велику площу пластикових вікон займають все таки склопакети, логічно чим тепліше склопакет, тим тепліше вікно не залежно від виробництва профілю. Але звичайно ж краще пятикамерні вікна, вони мають крім ширини рами 70-76 мм ширші двокамерні склопакети до 40 мм, приводячи коефіцієнт теплопровідності в максимальні параметри для збереження тепла і захисту від холоду або спеки.

Найефективніше теплозбереження є – енергозберігаюче напилення на 20% тепліше звичайного склопакета яке наша компанія надає в подарунок.Акція на пластикові вікна

 

Доповнення, що зберігає тепло недороге за ціною – газ Аргон, що затримує атмосферу будинку, а по вартості 17 грн. за одну камеру, на двостулкове вікно в 4 камери +68 грн. і на 11% тепліше вікно з енергозберігаючим напиленням.

Компанія Рідня рекомендує: не залежно від камерності і виробника профілю пластикові вікна замовляти теплі двокамерні склопакети з енергозберігаючим напилення + аргон.

 Захищайте себе і свій дім!

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені