okna-almplast-deluxe
Недорогі вікна Almplast Deluxe (097)777-30-21

Вікна ALMplast Deluxe відносно не так давно виробляють в Україні, але встигли стати відомими і скласти конкуренцію навіть продуктам зарубіжних виробництв.

Виробництво пластика застосовує нові технології світу і вдосконалене австрійське обладнання, що дозволяє створити пластик з кращими цінами та кращу якість. Металопластикові вікна ALMplast Deluxe відповідають всім новим будівельним нормам за рівнем теплопровідності в приміщенні.

Проаналізований ринок металопластику та марка виробник Almplast який вже знає за якістю вся Україна. Плюс завдяки мінімальним витрати і зменшені витрати дарують низькі ціни на профіль, ну і логічно на пластикові конструкції.

 

Німецькі технології – теплі вікна ALMplast Deluxe

В основі при розробці зразком була німецька пластикова система ПВХ, далеко відома давно в Україні, але головне Європа – це профіль Salamander. Враховано всі зміни в кліматі нашої країни, нюанси в перепаді температур і можливі адаптації в очищенні профілю. Створена якісна продукція або недорогі металопластикове вікно, двері відмінні за якістю.

П’ятикамерна система профілю ALMplast Deluxe Найлучшіх вибір для нашої кліматичної зони, де морозна зима і спекотне літо. Ширина профілю 70мм і 5-ть камер всередині ідеальне тепло та енергозбереження + шумоізоляція. Зовнішня товщина стінки 3 мм, а лінії і форми внутрішніх перемичок створюють теплові подушки зберігають тепло.

rozrahunok-vashogo-vikna
Online розрахунок вікна без вихідних (097) 777-30-21

 

 

 

 

Ми продаємо пластикові вікна ALMplast Deluxe еколого і гігієнічно чисті, перевірені на відповідність і відмінний контроль випускається.

Нові вікна ALMplast Deluxe – теплі вікна ALMplast Deluxe