Металопластикові вікна Рехау ціни в Києві

Металопластикові вікна Rehau виробництво Німеччина © Рідня

Металопластикові вікна Rehau компанія Рідня
Профіль Rehau 70

“Металопластикові вікна Rehau якість Німеччина” – говорить менеджер, багато негативно сприймають інформацію. Аргументують все, що ми знаємо, що профіль Рехау виробництво в Україні або …

Надаємо достовірну інформацію, профіль Rehau, на сьогодні не проводитися в Німеччині, а поставки в Україну здійснюються з Польщі.

У Польщі виготовляється профільні системи Rehau Euro 60, Rehau Euro 70, частково Rehau Brillant, більш докладно ви можете дізнатися в представництві Рехау http://www.rehau.com/UA_uk/.

Але виробництво профілю в європейській країні – Польща залишає за собою право якості називатися – німецьким.

Так-так і всі аналогічні бренди BMW, Samsung, Volkswagen … все сьогоднішні виробництва перенесені на території або недорогий витратної частини або знаходиться ближче до місця поставки для здешевлення транспортних витрат.

А якість профілю залишається вищому рівні.

Виробництво вікон – металопластикові вікна Rehau

Металопластикові вікна Rehau – виробництво вікна має дуже багато етапів і нюансів, можна багато розповідати, але вірніше напевно один раз побачити, ніж багато разів прочитати або почути.

Представляємо невелику віртуальну екскурсію на виробництво металопластикових вікон Рехау.

Ціни на металопластикові вікна rehau – компанія Рідня

Металопластикові вікна Rehau 60 від компанії Рідня
Профіль Rehau 60

Віконна компанія Рідня пропонує ціни без переплат, металопластикові вікна rehau у нас замовляю більше з установкою, але і без установки так само. Ціни на металлопластикові вікна rehau змінюються в залежності від зміни курсу валют в Україні або ж цінову політику постачальником складових: метал, склопакет …

Цена маталлопластиковых окон rehau частіше зустрічаються в наших стандартних))) будинках.

Безкоштовно замовте розрахунок своїх вікон Рехау хоча б приблизно помірявши розміри

Якщо у Вас немає можливості приблизно назвати розміри, викличте майстра на замір, він виконає точний замір, менеджер в офісі відразу зробить розрахунок вартості вікон і оформляйте договір на замірі – 70% передоплата.

При оформленні замовлення на металопластикові вікна rehau на місці, замір безкоштовно, якщо замовлення оформляєте на місці. При не оформленні замовлення замірнику – 150 грн.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Як відбувається робота

    Если у Вас остались вопросы –

    заполните форму и мы свяжемся с Вами