Ваш балкон давно не знав ремонту, а з приходом холодної осені та зими вам завжди доводилося з року в рік самому його утеплювати або не використовувати взагалі? Тоді цей матеріал буде вам корисний. Якщо ви ще до цього моменту користуєтеся звичайними дерев’яними вікнами і бажаєте утеплити свій будинок, зробивши зовнішню обшивку, виберете для себе пластикові вікна в Києві.

 

наружная обшивка балкона

Вікна + обшивка – більше теплоти

Багато клієнтів стикаються з вибором, замовити їм просто обшивку балкона з двору або поставити заодно та металопластикові вікна.

Що таке зовнішня обшивка

Зовнішньою обшивкою вважають утеплення фасадної сторони вашого балкона, такими матеріалами як: сайдинг, профнастил, пластикова вагонка. Закриття тієї частини балкона, що виходить на вулицю, забезпечує вакуумне середовище і відчуття повного комфорту.

Знижка на обшивку балкона зовні

Установка вікон і обшивка балкону ціна не висока, якщо враховувати гарантію на пластикові вікна, ми надаємо разом з документами і виробляємо обслуговування цілих 5 років! Кожна людина і сім’я, може замовити таку послугу, як обшивка балкону зовні недорого, у нас є завжди в наявності для вас знижки!

 

наружная обшивка балкона

За програмою лояльності:

 • Студенти отримують 3% на весь товарний ряд
 • Молоді сім’ї 3% на всю продукцію Рідня
 • Пенсіонери 5% на всі вікна, без урахування монтажних робот.
 • Ті, хто вже з нами співпрацював 3% на вікна пвх, балкони.

За поточними акціями у ТМ Рідня:

 • Всі, хто бажає склити / утеплити балкон недорого, встановити вікна пвх за помірною ціною, незалежно входите ви в програму лояльності чи ні.

розрахуй балкон Київ

 • Знижки не сумуються, кожен клієнт може вибрати один вид знижок, який буде вигідніше йому. Зниження ціни не распростроняються на монтажні роботи, ураховується тільки знижка на весь віконний модельний ряд ТМ Рідня, незалежно від марки виробника.
  Замір, демонтаж без збереження, доставка * продукції здійснюється за рахунок компанії Рідня та є абсолютно безкоштовними переліками послуг.

замовити замір вікна, балкона

* Доставку сплачує компанія Рідня по Києву і області до 30 км.

Зовнішня обшивка балкона

  Если у Вас остались вопросы –

  заполните форму и мы свяжемся с Вами