Засклити балкон вікнами

Балкон, в якому можна відкрити вікно з будь-якого боку, має масу переваг! Такий варіант благоустрою виправдає кожну вкладену копійку, завдяки зручності, практичності, функціональності. Засклити балкон таким чином можна і в хрущовках, і в новобудовах. У будь-якому випадку ви отримаєте максимум свіжого повітря і світла. Ефект міні тераси на висоті вашого поверху буде забезпечений!

Ефективно засклити балкон вікнами або на чому не варто економити

Вкладаючи гроші в скління балкона, ви інвестуєте їх у власне житло. Адже після ремонту балконного майданчику, перетвориться на корисну площу для відпочинку і господарських цілей. Додамо сюди термін служби від 30 років і  більше, і стане зрозуміло, що краще один раз вкласти більше, щоб насолоджуватися комфортом довше. Переваги очевидні:

•  Відкриваються вікна з трьох сторін, ваш балкон ніколи не буде задушливим.
• Ви зможете найбільш ефективно регулювати варіанти провітрювання в залежності від температури, напрямку вітру, сезону.
• Легкий доступ до зовнішньої частини конструкції з усіх боків забезпечує ідеальні умови для догляду за віконною зоною і парапетом. Вам не важко помити вікна, виконати роботи з профілактики, регулюванню або ремонту. Скління зі зручним відкриванням є запорукою чистоти, затишку і довгого періоду експлуатації.

Чому краще засклити балкон в компанії «Рiдня»

Наша компанія гарантує високу якість виконання робіт на всіх етапах – від установки рам до козирків, нащільників, відливів. Терміни реалізації – мінімальні, ціни – доступні! Тому, приймаючи рішення засклити балкон у нас, ви неодмінно виграєте у вартості і результаті.

• По-перше, ми реалізуємо тільки заводську продукцію з мінімальними націнками.
• По-друге, безкоштовно виконуємо підготовчий етап робіт, а саме: заміри, демонтаж, доставку.
• По-третє, енергозберігаюче покриття скла надаємо в подарунок!
• Ми знижуємо загальну суму на відсоток вашої знижки.
• Надаємо гарантію якості.

Розрахувати вартість та оформити замовлення просто! Ви можете зробити це прямо зараз на сайті компанії «Рiдня»!