Ви заглядаєте на балкон тільки в тому випадку, щоб заховати на ньому речі, якими не користуєтеся? Вам не дуже комфортно там перебувати, а особливо, коли за вікном дощі, сніг гуляє протяг і ви віддаєте перевагу проводити там мінімум часу? Тоді цей пост для вас!

застеклить балкон стеклопакетами

Балкон може бути по справжньому теплим, а якщо ще постаратися, то його можна перетворити в місце для дозвілля.

Два легких способа засклити балкон

Що б засклити балкон склопакетами, для початку, ми вибираємо профіль, за допомогою якого, ми створимо вам комфортні умови проживання.

Бюджетний варіант – холодну скління

Кожна людина бажає не тільки отримати балкон мрії- теплий, а ще і вкласти в нього мінімум коштів. Такий варіант теж можливий – засклити балкон склопакетами недорого в Рідня!

Все що вам потрібно – вибрати профіль і однокамерний склопакет. До складу якого входить два скла, які з’єднуються між собою. У кожен склопакет входить енергозбереження в подарунок від заводу.

Засклити балкон склопакетамиЕнергозберігаючий склопакет краще зберігає тепло, ніж звичайні пластикові вікна, завдяки напиленню іонами сріблом.

Комфортне скління балкона склопакетами

Балкон – не тільки місце, де можна сховати від чужих очей речі, які не поміщаються будинку, а ще територія, якою можна розпорядитися.

Засклити балкон склопакетами

Коли замовник зупиняє свій вибір на двокамерному склопакеті, який набагато тепліше, ніж економний (двокамерний) він отримує відчуття домашнього вогнища 365 днів на рік, в незалежності від погоди за вашим віконцем.

Ціни на ваш балкон тут!

 Засклити балкон київ
Двокамерний склопакет підсилює теплоту вашого балкона, зберігає вас від протягів і вологи, яка не бажана в будь-якому приміщенні. Завдяки з’єднанню трьох стекол + напиленню срібла у фіналі виходять теплі енергозберігаючі вікна.

Заміряти балкон безкоштовно Київ, Вишневе, Буча, Ірпінь, Бориспіль

Замір * балкона безкоштовно від Рідня при оформленні договору. Кожному клієнту ми презентуємо безкоштовну доставку (Київ і область до 30 км) демонтаж без збереження конструкцій і дисконтну карту клієнта зі знижкою 3%, якої можете користуватися ви або подарувати друзям, знайомим.

заміряти балкон безкоштовно

Засклити балкон склопакетами