Засклити балкон пластиковими вікнами

Якщо ви вирішили зробити тепле скління, кращий варіант – засклити балкон пластиковими вікнами або ж просто змінити вікна, але тоді вам необхідно володіти деякими знаннями, які стосуються вибору євро вікон.

Давайте розглянемо, з чого можна почати і що необхідно знати.

Якщо ви зупинилися на пластикових вікнах, то слід розібратися з наступними факторами:

Матеріал, якість, міцність і інші параметри пластикової рами. Саме на ній, так би мовити, вікно і тримається. І від міцності цієї самої рами залежить стан і довговічність вашого пластикового вікна . Зрозуміло, рама повинна бути якісною, менш або більш тепла залежить від вибору засклити балкон.

Склопакет рекомендуємо вибрати мінімум однокамерний енергозберігаючий, двокамерний, двокамерний енергозберігаючий, але не однокамерний – він холодний. Саме склопакет займає більшу частину балкона і відповідає за експлуатаційні параметри біля вікна (звукоізоляція, шумоізоляція, теплоізоляція). Краще надайте цей вибір фахівцям, якщо ви не впевнені у своїх знаннях .

Далі – складання. Важлива технологія і якість збірки, адже всі функції пластикового вікна будуть добре виявлятися тільки після якісного складання, інакше це просто пластмаса зі скельцем всередині.

Вибір вікна напряму залежатиме від приміщень, де необхідно провести установку. На кухню і в спальню ставлять різні пластикові вікна.

Засклити балкон пластиковими вікнами під ключ

Тепер розглянемо варіанти засклити балкон.

По-перше , це робиться не тільки для того , щоб використовувати приміщення для зберігання будь-яких речей, а й для конкретної мети. Рівень теплоізоляції залежатиме від того, як буде використовуватися приміщення .

Існують декілька видів скління балконів:
Звичайне скління – засклити балкон пластиковими вікнами з однокамерним склопакетом. Це лише відгородить від зовнішнього шуму, але не принесе нічого більше.

Евроостекленіе . Більш дорогий, але і більш кращий варіант. Включає в себе скління пластиковими вікнами ПВХ з сучасними теплими енергозберігаючими склопакетами, герметизацію і утеплення приміщення.

Якщо в якості окремої кімнати (ділового кабінету або дитячої ), то утеплюють все – стіни, підлога, стеля. Хороша ізоляція у вікнах тут просто необхідна.

Ціна балкона прямо залежить від якості вікна

Розрахунок вартості пластикового вікна виробляється, виходячи з якості . Під словом якість мається на увазі трьох камерний або п’ятикамерний профіль, склопакет звичайний – холодний або теплий – енергозберігаючий, але і бренд виробництва пластику для вікон ПВХ – REHAU, SALAMANDER, VEKA, ALMPLAST, EUROLINE …

Часто Ви питаєте, а чому вікна саламандер дорожче рехау або пластикові вікна століття, профіль який робиться на автомотізірованних виробництві біля Києва у Калинівці?

Це цінова політика виробника , як і бензин однієї марки на різних брендових АЗС мають різний порядок цін .

Виробник пластика рехау хоче продавати більше обсяги, хоче, щоб більше людей замовляють вікна рехау, щоб його компанія пишалася своїми результатами в кінці року – вони тримають рівень цін дешевше інших виробників.

Отже складемо сходинку цін на скління балкона пластиковими вікнами дорожче ► дешевше :

Вікна Veka ► вікна Salamander ► вікна Rehau ► вікна Almplast ► вікна Euroline

 

Детально дізнатися ціни засклити балкон пластиковими вікнами можливо зателефонувавши в офіс

( 044 ) 332-30-21

( 067 ) 169-01-72

відправляйте на пошту розміри балкона, креслення необхідного скління балкона :

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

 

zasteklit-balkon-plastikovemy-oknami

 

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені