Замір пластикових вікон в Києві – замовлення пластикових вікон Rehau, Salamander, Almplast, Euroline

Замір пластикових вікон для фахівця компанії Рідня щоденна робота. Але не всі монтажники виконують завмер пластикових вікон, так-як кожна робота має свої складні підводні камені і всього потрібно вчиться. Простіше – простого приїхати виламати стару раму і встановити вже готове пластикове вікно в демонтований проріз. Кожна монтажна бригада компанії Рідня складається мінімум з 2 чоловік, один або обидва є професійними майстра по виміру та встановлення пластикових вікон.

У момент виміру вікон заміряє аналізує специфіку будинку для правильного обліку зазорів і правильній установці пластикових вікон в будинку. У кожному будинку віконний отвір має свою чверть і по-цьому виміри отворів виконують не тільки всередині, а й зовні. І для заміра немає значення який виробник, будь-то вікна Rehau, Salamander, Almplast, Euroline.

Приклад!

замір пластикових вікон rehau
Замовити замір пластикових вікон в Києві, обл. (044) 332-30-21, (097) 777-30-21

 Замір пластикових вікон – скління балкона, лоджії

Замір пластикових вікон на балконі, лоджії має іншу специфіку виміру, чверті там немає, але в новобудові на сьогодні часто чвертю можуть виступати матеріали зовнішнього утеплення – пінопласт, мінеральною ватою з профнастилом або сайдингом і ці “дрібниці” вимагають досвіду в вимірі вікна на балкон або лоджію.

Майстер фахівець в момент зняття точних параметрів буде у Вас уточнювати побажання та консультуючи рекомендувати необхідні додаткові матеріали:

  • козирок,
  • нащельник,
  • відлив,
  • з’єднувач 90 градусів – Г або П подібний балкон,
  • з’єднувач труба – невизначений кут – еркер, напівкруглий балкон,
  • розширювач при утепленні стелі, стін, підлоги з часом,
  • поділ і відкривання враховуючи доступ помити, обслужити кондиціонер, супутникову антену, розташування шаф надалі.
вимір вікна рехау Замір пластикових вікон на балкон, лоджію в Києві (067) 169-01-72
Замір пластикових вікон на балкон, лоджію в Києві (097) 777-30-21

Замовити пластикові вікна – Безкоштовно виїзд майстра на замір пластикових вікон в Києві, Ірпені, Вишневому, Бучі, Вишгороді

При оформленні замовлення на місці – замір безкоштовно!

замір пластикових вікон
Компанія Рідня

Зробивши замір на місці менеджер в телефонному режимі прораховує остаточну вартість замовлення і залишається оформити договір на вікна з майстром.

Замір вікон виконаний – вартість договору знаєте, а замовлення плануєте через 2-3 дні – вартість приїзду майстра на замір в Києві 50 грн.

За Київ виїзд замірника без оформлення обговорюється індивідуально.

Замовити пластикові вікна Rehau, Salamander, Almplast, Euroline для скління в будинку, скління балкона або дізнатися по-швидше всі ціни пластикового вікна – прямо зараз Телефонуйте! або викликайте майстра на замір.

(044) 332-30-21

(097) 777-30-21

(095) 095-06-85

(093) 198-89-15

відправляйте заявки для прорахунку вартості пластикових вікон, пластикових вікон для скління балкон, лоджії з виносом в компанії Рідня

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@gmail.com

ridnya@mail.ua

 

Ми на порталі Prom.ua

http://ridnya.kiev.ua.uaprom.net/

Наша група “Вконтакті”

http://vk.com/okna_ridnya_kiev

Мі у “Фейсбуці”
https://www.facebook.com/groups/RIDNYA/

 

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені