Євровікна в Києві

Євровікна в Києві – саме слово євровікна асоціюється у нас з європейською якістю , але у багатьох думки розділилися євровікна – це дерев’яні або пластикові вікна. На думку віконної компанії Рідня Євровікна в Києві – це якісні вікна REHAU.

Всі За за пластикові вікна:

  •     Металопластикові вікна Rehau – євровікна виготовлені з профільних систем виробництво яких розташовані в містах Європи,
  •     Пластикові Євровікна Rehau комплектуються склопакетами виготовлені Європейським концерном Треш – Чехія,
  •     Євровікна Rehau – армовані пластикові вікна металом товщиною 1,5 -2мм в порівнянні з армуванням українських вікон 1,2 мм.
  •     При необхідності завжди можлива заміна склопакета в будь-якій частині пластикового євровікна – глуха , стулка . Ідеальна можливість вийняти штапик – планку притискуючу склопакети і замінити на новий склопакет.

Всі Проти дерев’яного « євровікна » :

  •     Євровікна з дерева , яке ми сумніваємося , що привезено з Європи.
  •     Сушіння та просочування деревини виконується в Києві та її якість насторожує.
  •    Якщо при установці або експлуатації вікон якщо потрібно замінити битий склопакет необхідно переробляти ВСЕ вікно, виймання штапиків – Не існує в цьому варіанті .

Євровікна в Києві недорого в віконної компанії Рідня. Ціна євровікна з доставкою та встановленням в Києві, Київська обл. в компанії Рідня набагато дешевше в порівнянні з цінами на вікна інших віконних компаній. Щоб переконається в цьому Вам варто тільки зателефонувати в віконну компанію і порівняти з іншими віконними компаніями.

Євровікна з дерева в 2-5 разів дорожче металопластикових вікон, просочування та сушіння дерева на сьогодні не так якісна і не на стільки безпечна.

Купити євровікна в Києві ціна з Безкоштовною Доставкою від компанії Рідня

Ви напевно вже стикалися з питанням про доставку товарів , наприклад в Епицентра вартість доставки 170 грн за Києвом , навіть будь-яка кур’єрська доставка інтернет магазину від 50 грн.

Виняток Інтернет Магазину віконної компанії Рідня Безкоштовна доставка євровікна в Києві до 15км . від межі Києва: Вишневе , Гостомель , Софіївська Борщагівка , Чабани ….

Всі ціни на євровікна дізнатися можливо зателефонувавши в віконну компанію Рідня Без Вихідних, надати параметри необхідного скління – висота і ширина …

( 044 ) 332-30-21

( 067 ) 169-01-72

( 095 ) 095-06-85

відправте дані для отримання комерційного пропозицію вартості вашого замовлення і чекайте відповіді

ridnya@inbox.ru

okna@ridnya.kiev.ua
Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

Євровікна в Києві – віконна компанія РІДНЯ