З першими осінніми денькам, зеленим листям все віщує прихід холоду, дощів, снігів і початок опалювального сезону, який вдарить по гаманцю кожного з нас. Рекомендуємо задуматися про збереження безцінного тепла, по-максимуму утепливши приміщення зовні і всередині. Постійні скачки в більшу сторону ціни на енергоносії + нестабільність курсу валют, частіше в більшу сторону, дає сильно задуматися про якнайшвидшу «операції» щодо збереження тепла: в першу чергу в дитячих кімнатах, на балконі, в квартирах для літніх батьків, в будинку, на дачі, в котеджі і які пластикові вікна кращі.

З чого почати? Ну логічно з предметів розташованих ближче до вулиці і тонше стін – вікна. Дерев’яні рами старих вікон Назбирали багато щілин за роки служби випускають з вашої квартири тепло в розмірі від 20 до 40%. Стандартне запихання поролону заклеюючи папером вікна чуть-чуть збереже тепло в квартирі, але не значно. На жаль ваші теплові втрати будуть продовжуватися, а догляд за вікнами фарбування, заклеювання і розклеювання не принесуть великої радості.

Оптимально замінити старі вікна на самий кращі, вигідні, довговічні, якісні пластикові вікна. Пластикові вікна довели за роки служби свою герметичність, зручність по догляду, в експлуатації, а головне максимальне збереження тепла або прохолоди в різні пори року і в різних точках світу, найспекотніших або самих морозних.

Пластикові вікна приберуть поняття протяги, холодний потік і подарують максимум зручності в догляді, комфорт в експлуатації, герметичності і тепла. Завдяки однорідної масі пластика щілини для виходу тепла через пластикові вікна з квартири відсутні, а навпаки профільні системи мають кілька контурів ущільнення з каучуку, що перекривають всі стики, роблячи пластикові вікна кращої точкою збереження тепла на весь час життя вашого нового віконця, але все ж які пластикові вікна кращі, шукаємо відповідь далі …

Які пластикові вікна кращі розповідає Рідня

Пластикові вікна так само джерело економії для Вас! Але які пластикові вікна кращі? Замовте пластикові вікна обов’язково з енергозберігаючими склопакетами, повертають і зберігають в усередині приміщення тепло завдяки багатофункціональному напиленню нанесеному на скло найтоншим шаром з оксидів металів.

Оку воно не видно, але енергозберігаюче напилення відбиває до 70% тепла, економлячи витрати на включення обігрівачів, автономне і звичайне опалення.
Демонстрацію дії енергозбереження пропонуємо в офісі Рідня

які пластикові вікна кращі

 

 

які пластикові вікна кращі - рехау, саламандер

Крім енергозбереження, які пластикові вікна краще насправді зберігаю Ваше тепло, при замовленні вікна рекомендуємо обирати:

  • якісніший профіль (товщина стінок до 3 мм) приміром REHAU, SALAMANDER, Almplast, WDS,
  • звичайно ж енергозберігаюче склопакети
  • немало Важливо! якісна фурнітура MACO, SIEGENIA, що забезпечує щільний, герметичний притиск по контуру відкривання металопластикового вікна, додатково зберігаючи Вас від холоду, спеки та шуму вулиці.

Замовляючи найякісніші пластикові вікна Rehau 70, Salamander Streamline Ви захищаєте свій затишок від можливих втрат тепла на десятиліття.
Замовити пластикові вікна Рідня можливо будь-яким способом без установки через банківську картку, приїхавши в офіс, а з установкою наша послуга «Мобільний офіс» дає можливість замовити пластикові вікна з майстром на місці.

Дзвоніть!

без вихідних

(044) 332-30-21

(097) 777-30-21

(095) 095-06-85

(093) 198-89-15

Пишіть, замовте вікна, викличте майстра!

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya206@gmail.com

Приїжджайте!

Київ, вул. Борщагівська, 206, офіс 194

Будні з 10.00-19.00

Субота 10.00 – 17.00

Неділя за домовленістю.

 

 

Ми на порталі Prom.ua

http://ridnya.kiev.ua.uaprom.net/

Наша група “Вконтакті”

http://vk.com/okna_ridnya_kiev

Мі у “Фейсбуці”
https://www.facebook.com/groups/RIDNYA/

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

Які пластикові вікна кращі – зберігають Ваше тепло?