Які купити вікна Rehau?

Якщо ви любите комфорт, але ще досі не змінили дерев’яні конструкції, на пластикові вікна Рехау то зараз найзручніший момент!

Чому вікна пластикові Rehau?

окна рехау недорого Киев

  • По перше, металопластикові вікна рехау це надійний захисник при низькій температурі і вологості за вікном.
  • По друге, купити пластикові вікна рехау – це завжди сучасно і надійно.
  • У третє, пластикові вікна Rehau – це запорука якісної і довгої роботи. При експлуатації, поворотно відкидна фурнітура веде себе легко і невимушено. Завдяки австрійської фурнітурі Маco, нету помилкових відкривань. Так само, ви зможете отримувати кисень цілодобово і в зимово-осінній період, у вікнах Рехау є функція мікропровітрювання. Таке приємне доповнення, робить цю марку вікон гідною для установки найвибагливішим клієнтам.

Пластикові вікна Рехау з аргоном в подарунок

 

окна рехау Киев купить

 

Rehau 60 за ціною отечетсвенного віконних систем, має більш теплий п’ятикамерний профіль. Для більшої теплоти вашого будинку, заводські віконця випускаються з енергозберігаючим склопакетом. Компанія Рідного, проводить акцію і дарує газ аргон в подарунок. Завдяки заповненню склопакеті газом аргоном, ваші віконця стають набагато тихіше і тепліше до 20% в порівнянні зі звичайними вікнами пвх.

 

Які купити вікна Rehau?

 

Перевірити наявність закачаного газу у вашому склопакеті можна двома способами. Подивитися, чи є отвори в склопакеті або запалити запальничку У відображенні повинно бути видно трьох вогника, останній більш червоний.

Цей вид німецького профілю надійний і довго буде вам служити. Купити вікна рехау можна у нас, в ТМ Рідня. Ми надаємо великий асортимент віконних конструкцій. Так само, є можливість у кожного клієнта, купувати значно дешевше, завдяки проведенню акцій і наявність постійних знижкових програм для населення.

zamov-zamir-balkona-kiyv-UKR