Як вибрати якісні пластикові вікна? Таке питання задають собі всі ті, хто прийняв рішення встановити у себе в квартирі або на дачі сучасні вікна. Дійсно, пластикові вікна – це практичні, зручні і довговічні конструкції. В даний час виробники виробів з пластику та металу, в тому числі і пластикових вікон, пропонують досить велика кількість моделей, типажів і видів виконання вікон, однак не всі вони є якісними. Для того щоб вибрати пластикові вікна дійсно хороші і надійні, варто врахувати кілька важливих моментів. У цій статті розглянемо цю тему більш детально.

Отже, з чого ж варто починати вибір вікон? Безліч людей впевнені в тому, що пошуки слід починати з такого параметра, як якість. Однак ця думка не зовсім правильне, адже в якості вікон розуміються далеко не всі.

 

Рекомендуємо Вам вибрати пластикові вікна по компанії 
Саме про це твердять і фахівці з установки пластикових вікон.

У першу чергу варто провести оцінку списку обраних виробників. Варто враховувати наступні параметри:

1. Зверніть увагу на те, який час компанія постачальник займається пластиковими вікнами, а також знаходиться на ринку з виробництва вікон. Перевірена компанія, як правило, повинна існувати на ринку конструкцій з пластика не менше п’яти років.
2. Не зайвим буде проявити інтерес щодо обладнання, на якому виготовляються пластикові вікна.
3. Обов’язково подивіться сертифікат на виготовляється.
4. Найважливіший фактор при виборі вікон з пластика – це гарантійні зобов’язання віконної компанії. Стандартна гарантія пластикового вікна – п’ять років, якщо ж вона нижча або істотно вище даного періоду, то рекомендуємо вам утриматися від придбання продукції в цій компанії.

 

Які вибрати пластикові вікна краще по тепло і шумоізоляції в Києві? 

Після того як ви всі дізналися, визначилися і, звичайно, прийняли рішення щодо того, в якій компанії будете замовляти пластикові вікна, варто вибрати пластикові вікна по деталях виконання вікна.
Перше місце віддається параметрам по тепло і шумоізоляції вікна. Не варто зупинятися на однокамерних вікнах, так як вони не завжди виправдовують очікування користувача. Часто саме в однокамерних склопакетах заявлені параметри якості не відповідають необхідному рівню тепла і шамозащіти.

Найбільш оптимальний варіант – як за вартістю, так і за якістю – це прості двокамерні пластикові вікна. Такі конструкції досить успішно конкурують навіть з багатокамерними вікнами.

Але не забудьте про нові можливості збереження не тільки тепла, а й Вашого бюджету, замовте пластикові вікна з енергозберігаючими склопакетами.

Мінімум рекомендуємо купити пластикові вікна з енергозбереженням: однокамерний енергозберігаючий склопакет, двокамерні енергозберігаючий склопакет максимально теплі 40 мм.

За ціною різниця між звичайним і енергозберігаючим склопакетом на вікні 1100 х 1300 всього лише 30 грн.
Яку фурнітуру вибрати на пластикові вікна?

 Певне значення при виборі пластикових вікон грає і фурнітура вікна. Тут враховується кількість вбудованих камер і ширина профілю вікна. Якість фурнітури перевіряється досить просто. Для цього необхідно просто закрити і відкрити вікно.При цьому не повинно бути різних скрипів і труднощів у роботі конструкції, а також присвятив і щілин. Всі гумки і металеві кріплення повинні бути щільно прикрученими, крім того, виключаються різні відшарування, в іншому випадку таке вікно досить скоро доведеться ремонтувати.

Враховуючи всі описані параметри, Ви зможете придбати якісні пластикові вікна, які будуть радувати Вас довгі роки.

Звертайтеся в нашу компанію “Рідня” наш менеджер проконсультує, підкажіть, допоможе вибрати пластикові вікна недорогі, теплі і потрібні саме Вам в квартиру, на дачу, в дитячу кімнату і на балкон …

Без Вихідних

Компанія “Рідня” – кращі пластикові вікна, ціни, сервіс …

(044) 332-30-21

(067) 169-01-72

okna@ridnya.kiev.ua

вибрати пластикові вікна
Як вибрати пластикові вікна Київ – консультація фахівців компанії ” РіДНЯ” Без вихідних (044) 332-30-21

Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены.

Як вибрати пластикові ВІКНА?