Вибір пластикових вікон компанія “Рідня”

Кожна людина, перед тим як вибрати пластикові вікна, має небагато уявлень про те, які ж йому все таки вибрати і на що потрібно звернути уваги, при виборі віконних конструкцій? Бо зараз дуже багато реклами і клієнти часто дезінформовані, розібратися ставати все складніше в масі інформації.

 які пластикові вікна вибрати

Не так важливо якому віконному бренду Ви віддасте переваги, так як гріти Вас буде профіль, і кількість склопакетів. І так, приступимо, на що варто звернути особливу увагу. Або зателефонуйте на гарячу лінію (044) 332-30-21 без вихідних.

Як вибрати профіль вікна

як вибрати пластикові вікна1. Країна випуску Ваших майбутніх віконець. У нас є широкий вибір профілів, як і закордонного випуску, так і вітчизняного виробництва. Вони відрізняються не тільки своєю популярністю на віконному ринку і серед клієнтів, а і контролем якості і захистом від можливих підробок.

Наприклад, пластикові вікна Рехау, випуску Німеччини, мають ряд переваг над українськими вікнами Виндом. Одним з головних критерієм німецьких вікон, є не тільки широкий асортимент віконних систем, а підвищений контроль якості і зарубка на профілі.

які пластикові вікна вибрати

 

Завдяки такій хитрості, кожен клієнт може зателефонувати на завод Рехау і дізнатися, звідки потрапив його профіль до нас в Україну. Наші менеджери, можуть Вам підібрати найідеальніший варіант, який вирішить саме Ваше питання.

Замов прорахунок свого вікна, не виходячи з дому

розрахунок вартості вікон

Ультратеплий склопакет у вікнах

як вибрати пластикові вікна2. Склопакет – відповідає за тепло в житло великій мірі не профіль, а склопакет. Адже на нього роблять завжди великий акцент, при виборі вікон для дому, офісу, дачі.

Розрізняють всього склопакети однокамерні і двокамерні. Трикамерних склопакетів не буває. У однокамерному склопакеті два скла, в двокамерному – цілих три. Що по максимуму захищає житло від холоду. Так само, наші вікна – енергозберігаючі.

 

 як вибрати пластикові вікна,

 

На стінку скла нанесені іони срібла, що допомагають зберегти тепло в квартирі і не випустити його назовні. ТМ Рідня піклуватися про своїх клієнтів і дарує вікна ще тепліше – з аргоном в подарунок!

Аргон – газ, який закачується в повітряні камери для більшої теплопровідності і додаткової звукоізоляції.

Замов прорахунок свого вікна, не виходячи з дому

розрахунок пластикових вікон

Фурнітура для пластикових вікон

які пластикові вікна вибрати3. Ми радимо підбирати якісну фурнітуру для своїх пластикових вікон з причини, що ручка є важливим механізмом при відкриванні. Виберете для себе Maco – австрійський поворотно-відкидний механізм, з яким відкривання будуть легкими. Все що потрібно, правильне регулювання при установці.

 

як вибрати пластикові вікна,

Ви так само можете порадитися з монтажниками, при виконанні заміру і уточнити у них всі подробиці, підібравши вікна під свою специфіку будинку, що є не мало важливо.

 

 

 

Що потрібно знати, перед покупкою пластикових вікон?