Вишукане скління балкона

Варіант люкс – засклити балкон з відкриванням з усіх боків

Прозорий фасад з відкривними вікнами з усіх боків – найкраще рішення для балконів зі збільшеною шириною або з виносом. Це ідеальний варіант для просторих конструкцій, він надає ефект максимального огляду, освітлення і свіжого повітря. Такий спосіб має свої, властиві тільки йому, особливості. Центральну частину скління займають два вікна, які  відчиняються. Бічні частини формують двостулкові віконця з одної активної половинки.

Світло, комфортно і зручність. На такій імпровізованій веранді буде приємно відпочити або зібратися з думками. Разом з тим, тут вистачить місця для тумбочок, стільниць і компактних поличок для господарських потреб. Сміливо визначайтеся з вибором, адже ваше рішення засклити балкон додасть нові квадратні метри в квартирі!

Як засклити балкон з максимальним ефектом?

Саме по собі розширеня площі балкону зобов’язує використовувати цю перевагу по максимуму. Тому ми пропонуємо люкс скління з теплими енергозберігаючими вікнами. Посилений профіль і двокамерні склопакети забезпечать повну герметичність і збереження нормального температурного режиму в будь-яку погоду цілий рік. Низькоемісійне покриття скла створить повноцінний ефект клімат-контролю. На такому балконі взимку буде тепло, а в спеку –  прохолодно.

З усіх боків стулки, які відкриваються,  забезпечать вільний рух повітря, дадуть можливість вибору режиму провітрювання на ваш розсуд. Плюс до всього, з будь-якого краю балкона буде забезпечений безперешкодний доступ для догляду за конструкцією. При відкритих вікнах ви відчуєте себе на лоні природи, а при закритих відчуєте повну тишу, завдяки властивості звукоізоляції .

Компанія «Рiдня»: у нас можна засклити балкон вигідно!

Щоб засклити балкон недорого і в професійно, достатньо оформити замовлення у нас. Зробити це можна на сайті або по телефону. Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте безкоштовно:

вишукане скління балкона вигідно

енергозбереження склопакетів;
виміри;
доставку;
демонтаж.
Роботи з благоустрою балкона поряд з склінням обов’язково включають установку нащільників, козирків, відливів, герметизацію монтажних швів всередині і зовні. При бажанні ви зможете замовити ламінацію рам, москітні сітки, жалюзі.

Ваша ідея – наше виконання на вищому рівні якості, естетики та доступності цін!