ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ)ВЫНОС БАЛКОНА Киев от RIDNYA™| Цены балконы с выносом/раширением

Винос балкона

Винос балкона недорого – три види розширення

Винос балкона косинка - вид виносу в розрізі
Винос балкона косинка (по підвіконню) </ em>

Винос балкона може проводитися трьома різними способами. Після збільшення балконні площа стає значно зручніше і комфортніше, а ви отримуєте нові можливості по створенню на цій території функціонального приміщення.

Головна незручність балконних площ полягає в їх тісноті. Занадто дрібні габарити не дозволяють створювати тут по-справжньому комфортну обстановку. Тому ми пропонуємо своїм клієнтам розширити цю територію.

Для того, що-б Ви могли визначитися з тим який варіант підходить саме для Вас, ми зробили ілюстрації всіх трьох варіантів того, як можна зробити винос балкона:

 • винос косинкою або по підвіконню;
 • винос від статі;
 • винос по підлозі або по плиті.

Винос балкона – варіанти, особливості, ціни

Винос балкона від підлоги - компанія Рідня
Винос балконів від підлоги </ em>

Один з напрямків нарощування обсягу – по підвіконню. В цьому випадку винесення балкона проводиться в зоні вікон без зміни розміру статі. Для досягнення результату використовуються два конструктивних рішення:

 1. «Косинкою» – монтаж виносу на кронштейнах з зовнішньою обшивкою. Ефект: перенесення кордону скління вперед на 25-30 см із розширенням заскленого простору і утворенням внутрішньої робочої поверхні підвіконня.
 2. «Від землі» – збільшення конструкції з обшивкою парапету каркасом.Результат – нарощування квадратури від верхнього краю перил до стелі з розширювальним кроком в 35 см, з зовнішнім утепленням в порожнині каркаса і сайдингової зовнішньої оббивкою.

Третій варіант виносу балкона робиться за зовсім іншою технологією. Спосіб «За статтю» обов’язково включає підготовчий етап демонтажу наявного огорожі. Потім вариться каркас, який розширює основу і тільки потім по периметру збільшеного статі виконується установка віконного огородження в підлогу (французького) або нового парапету з вікнами.

9 причин замовити винос балкона на сайті «Ridnya»

Винос балкона по підлозі (по плиті)
Розширення балкона по підлозі </ em>
 1. Професійний підхід. Абсолютна надійність всіх виносних конструкцій!
 2. Повна безпека експлуатації розширених площ!
 3. Гарантія на готовий винос балкона – 5 років.
 4. Зручні способи оплати, в тому числі – «теплі» кредити, розстрочка.
 5. Знижки на віконні системи, подарунки.
 6. Акційні пропозиції.
 7. Ряд безкоштовних послуг: доставка, проектування виносу.
 8. Безкоштовне енергозбереження всіх склопакетів!
 9. Персональний підхід. Можливість замовлення робіт під ключ з комфортабельним внутрішнім облаштуванням під кімнату.

Як відбувається робота

Если у Вас остались вопросы –

заполните форму и мы свяжемся с Вами