Винос балкона Київ

Винос балкона Київ - компанія віконна Рідня
Винос балкона “косинка” 

Балкон з виносом мрія кожної людини має квартиру Київ, Ірпінь, Вишневе …, але невеликих по ширині розмірів балкон радує не всіх.

Але мати квартиру, тим більше з балконом уже щастя і все можливо облагородити так, щоб створити більше зручності і комфорт, наприклад балкон з виносом Ірпінь, Буча. Розширити корисну площу вперед, з боків з обох або однієї зі сторін. Але головним на сьогодні – скільки коштує винос балкона.

Дізнаєтеся відправляючи в нашу компанію свої дані – досить габаритні розміри:

  • ширина центральної частини;
  • ширина бічних;
  • висота скління;
  • ну і всі побажання по склінню балкона пластиковими вікнами від недорогих до брендових;
  • не забудьте уточнити винести Ви бажаєте тільки центральну частину свого балкона або бічні також.

Винос балкона Київ від компанії Рідня

Винос балкона Київ від фірми Рідня
Винос балкона від підлоги

Заповніть заявку на розрахунок вартості свого балкона і отримаєте відмінне за ціною пропозицію на скління з виносом в Києві і передмісті

Балкон з виносом по підвіконню – виварювання каркаса, обшивка з вулиці білим металом і утеплення під підвіконня пінопластом – за метр погонний 475грн.

Якщо ж у балкона нижня частина є обрешотка через яку дме холодом в зимову холоднечу, тоді ми зробимо балкон з виносом до статі – ціна за 1 м.п. – 555 грн. і  до низу сайдингом з утеплювачем (пінопласт) – ціна за 1м.п. утеплення 130 грн.

Замовити винос балкона Київ, Ірпінь, Буча, Вишневе, Боярка, Вишгород, Бориспіль, Бровари

Рішення прийнято, замовити балкон з виносом, беремо телефон і набираємо будь-який зручний оператор для Вас. Чи надаєте або дані для розрахунку вартості балкона або адреса для приїзду майстра на замір точних параметрів, розрахунку остаточної вартості і оформлення договору на пластикові вироби, винос балкона, зовнішню і внутрішню обшивку при “склінні під ключ”.

Телефонуйте!

Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Як відбувається робота

Пластиковые окна Киев

    Если у Вас остались вопросы –

    заполните форму и мы свяжемся с Вами