Ви б хотіли мати більше місця на балконі? Тоді ці поради вам обов’язково знадобляться!

Для того, що б збільшити територію свого житла, можна як і купити нову квартиру, додати кімнат, переділ квартири стінами з гіпсокартону, а можете просто напросто отримати більше метрів, завдяки балкону.

Винос балкона  – в дарунок півметра території

Що ми можемо зробити з вашим балконом? Одне з рішення – винесення балкона Київ по підлозі або винесення балкона по підвіконню.

Що таке винос балкона? Винос балкона це збільшення його теріторрії, що б була можливість поставити квіти,  (у разі по підвіконню (косинка) невеличку тумбу або кавовий столик , у разі винесення по підлозі – збільшення площі до 50 см.

винос балкона київ

Завдяки роботі наших бригад, винос балкона виконується якісно і за ціною – недорого.

Винос балкона по підлозі

Один із зручних варіантів – винос балкона по підлозі. Що отримає кожен клієнт, який вибрав для себе винос по підлозі? Ваш винос по підлозі подарує вам цілих півметра!

 

 

винос балкона по підлозі

Ви з легкістю зможете встановити на балконі додаткову тумбочку, столик для читання або ранкової кави.

розрахуй балкон Київ

Такий вид робіт, яку виконує наша одна з 5 бригад ТМ Рідня. На будівельному ринку ми вже більше 5 років! Нашими клієнтами стали мешканці як і міста Києва, так і області. Ми склять квартири, будинки, дачі, а так само робимо винос по підлозі, винос по підвіконню, утеплення балкона і лоджії, а так само зовнішня і внутрішня обробка.

Замов замір безкоштовно, доставка безкоштовна! Або дзвони на гарячу лінію (044)332-30-21

замовити замір вікна, балкона

Винос балкона Київ