Вперше ці вікна були представлені на міжнародній виставці вікна Rehau GeneoFenster / вікна rehau geneo київFrontale, яка проходила в Німеччині в 2008 році. Ця сенсаційна революційна розробка моментально звернула на себе увагу фахівців з усього світу. Ноу-хау Geneo полягає у виробництві вікна Rehau Geneo без застосування сталевого армування.

Сталь замінили фіброволокном.

Замість сталевого армування компанія Rehau використовувала матеріал Rau-Fipro, який являє собою фиброволокно відрізняється підвищеною міцністю. Раніше і донині подібний матеріал широко застосовується в авіабудівній сфері, а також при розробці гоночного автомобіля для участі в змаганнях «Формула-1». Загалом застосування фіброволокна запозичили з областей розробок де об’єкт буде піддаватися екстремальним максимальним рівням навантаження.

Новий рівень пластикових виробів – вікна Rehau Geneo

Фахівці німецької компанії Rehau вийшли на новий рівень розвитку виробництва дверних і віконних профілів. Використання Rau-Fipro надає конструкції необхідну ступінь жорсткості, що в свою чергу дозволяє не застосовувати сталеве армування. Ядро віконного профілю посилюється за рахунок Фіброармірованіе, що гарантує високу стабільність систем і її жорсткості на скручування. Ці властивості офіційно підтвердили незалежні експерти з Інституту віконної техніки р Розенхайма і Південно-німецького центру полімерних матеріалів.

 

пластикові вікна rehau geneo

 

 

Вікна Rehau Geneo – це технології майбутнього, які в першу чергу орієнтовані:

  • найвищий рівень енергозбереження;
  • орієнтація на приватного споживача з наданням різноманітних варіантів конструкції;
  • економічність по трудомісткості на етапах армування і протягування ущільнень.

 

Основними технічними деталями вікон Rehau Geneo можна назвати:

  1. Наявність трьох контурів ущільнень, які роблять вікна з використання профільної системи на вікна Rehau Geneo максимально герметичними;
  2. Фальц шириною 66мм, який дає можливість установки склопакетів з товщиною 53мм.

Система посилення IVS, що інтегрована в даний профіль, має спеціальні канали для шурупів, забезпечена додатковими поперечними перегородками жорсткості, що в цілому визначає зручну і надійну міцність кріплень комплектуючих фурнітури.

вікна rehau geneo в києві недорого

 

 

 

 

Є питання?

Набирайте, дізнавайтеся, замовляйте!

(044) 332-30-21 Київ

(097) 777-30-21 КиївСтар

(095) 095-06-85 МТС

(093) 198-89-15 Life

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya@mail.ua

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Вікна REHAU GENEO – це унікальна система сучасних пластикових вікон, яка вже доступна для мешканців України!!!