Вікна Rehau Brillant в Києві

Вікна Rehau Brillant -Design істинно німецька якість, виробництво профілю Бриллант Дизайн в Німеччині.

 

Вікна Rehau Brillant Дешевше в компанії РІДНЯ

Дзвонять багато і запитують, а якщо профіль який насправді виготовляється в Німеччині, так-як на сьогодні роблячи продукцію – вікна дешевше велика частина концернів виробляють профільні системи: Rehau, Salamander, Veka, Kbe офіційно відкрили виробництва Пвх в країні споживачі або де собівартість товару дешевше (оренда, зарплата, комунальні послуги).

На приклад Rehau Euro 60, Rehau Euro 70 Ви бачите самі, що ціна вікна Rehau 60 (Польща) дешевше Veka Euroline (виробництво Україна).

Це політика виробника та продавця вікон.

Вікна Rehau Brillant  виготовлені з німецького профілю Бриллант – Німеччина Дешевше набагато аналогічних систем виготовлених в інших країнах.

Виробництво розташоване в містечку Віттмунд територіально Нижня Саксонія, площею 210 км.кв. і населенням близько 20,5 тис. осіб.

Тихе місто з чистою екологією, гармонійної природою, все це передається в гармонійній структурі профільної системи Brillant.

вікна Rehau Brillant
Німецькі вікна Rehau Brillant, Компанія Рідний (044) 332-30-21, Теплі, якісні вікна Києва

 

 

Профіль REHAU Brillant-Design класу ЛЮКС

Віконна система REHAU Brillant-Design відповідає самим високим технічним, естетичним нормам, сама елегантність.

Вікна Rehau Brillant Дизайн невід’ємна частина елітного будівництва.

Ексклюзивний дизайн, інноваційні технології дарують мінімальні витрати на догляд і легкість в експлуатації.

Вікна з профілю REHAU Brillant прикрасять будь-який інтер’єр і захистять від блазня, холоду, створивши ідеальний затишок.

Монтажна ширина рами, що є основою вікон 70 мм, рама всередині має 5 камер. Стулки так само має будову з 5 повітряними камерами, ширина профілю стулки проводиться двох параметрів 70мм і 78мм.

Стулка у вікнах 70мм має класичну прямокутну форму, стулка завширшки 78мм має елітну елігантно-заокруглену форму, що додає індивідуальність вікна.

Ці параметри дають можливість досягти найкращих характеристик за коефіцієнтами теплозбереження, шумозахисту, що дає можливість застосовувати профіль Рехау Brilliant для скління вікон, балкона, лоджії, котеджу, квартири.

Збільшена ширина рам, стулок до 70 мм і до 78 мм дозволяє склити склопакетами товщиною 40 мм з формулами 4-14-4-14-4, 4-16-4-12-4. Ці склопакети більш теплі і шумопоглащяющіе в контрасті з товщинами 24 мм (4-6-4-6-4) і 32 мм (4-10-4-10-4), більш вузькі склопакети гармонійно застосовувати в склінні вікон з віконних рам шириною 58 і 60 мм.

 

Ціна Вікна Rehau Brillant

Для впевненості, що віконна система Rehau Brillant-Design ціна Недорого порівняно з іншими німецькими вікнами, звертайтеся до нас в компанію Рідний: проконсультуємо, підкажемо, з урахуванням Ваших побажань складеться ціна вікна Rehau Brillant з доставкою і установкою, якщо Ваш час безцінне заповніть параметри цікавлять конструкції і отримаєте пропозицію на електронну пошту.

* Розрахунок ціни Вашого вікна, балкона Rehau Brillant-Design

 

КупитиВікна Rehau Brillant Київ, Київська область

Все дізналися, остаточно прийняли правильне рішення, купити вікна Rehau Brillant, але розміри не точні, а може підвіконня поширше і який краще? Усі відповіді на питання Ви можете у менеджера компанії Рідня або при виклику майстра на замір з оформленням договору:

Заповніть!

Виклик замірника

Телефонуйте!

* (044) 332-30-21

* (067) 169-01-72

Без Вихідних

Напишіть!

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

Вікна Rehau Brillant-Design – виготовленно в Німеччині