Пластикові вікна Kömmerling 76 AD в компанії Рідня

На сьогоднішній день, віконний ринок представляє великий вибір профільних систем, всі вони в різній ціновій категорії і звичайно ж відрізняються за технічними характеристиками. Сьогодні ми пропонуємо розглянути один з варіантів профільної системи преміум сегменту, а саме профіль Kömmerling 76 AD. Даний профіль німецької якості, який розроблений за новітніми технологіями, він може вразити кожного своїм сучасним виглядом, а його дизайн і ідеальні пропорції ідеально підкреслять приміщення будь-якого типу. Щоб більш детально дізнатися про вікна Kömmerling 76 AD пропонуємо ознайомиться з їх технічними характеристиками:

 • монтажна глибина профілю 76 мм .;
 • 5 повітряних камер в розрізі (рама, стулка);
 • склопакет 36 мм або 46 мм, як однокамерний, так і двокамерний;
 • армуючий метал П – подібної форми (рама, стулка);
 • фурнітура німецької якості WHausproPilot або WHausActivPilot;
 • ущільнювач сірого або чорного кольору;
 • товщина зовнішньої стінки 2,8 мм;
 • великий вибір кольорової палітри ламінації;

Відео огляди про пластикові вікна Kömmerling 76 AD

Вікна Kömmerling 76 AD фото компанії РІДНЯ
Вікна Kömmerling 76 AD

Також для багатьох клієнтів, важливим є той факт, щоб профіль був органічно чистим продуктом, профільна система Kömmerling 76 AD розроблена за технологією greenline, що означає, без свинцю. Тому, зробивши вибір і встановивши профіль Kömmerling 76 AD, Ви можете бути впевнені в тому, що це абсолютно екологічно безпечний профіль. Крім великого вибору профілів, у нас є вибір монтажу для установки ПВХ систем, а саме:

 1. Базовий монтаж. Для такого монтажу ми обов’язково використаємо гідропароізоляціонний стрічку, щоб в подальшому уникнути промерзання з боку вулиці в частині відливу. Професійна піна SomaFix, анкерні пластини 1,5 мм., Пластикові клини, замість дерев’яні Чопик. Термін гарантії 2 роки.
 2. Монтаж Оптимальний. В даному монтажу використовуються всі матеріали, що і в Базовому, але головна відмінність їх у тому, що додається зовнішній герметик, для того, щоб забезпечити захист зовнішнього монтажного стику. Термін гарантії 5 років.
 3. Монтаж Normaizol. Це один з видів ЄВРОМОНТАЖ, при такому монтажі використовуються гідроізоляційні стрічки, стрічка ПСУЛ, зовнішня стрічка, дані стрічки кріпляться по периметру всього вікна. Використовуються стрічки українського якості. Термін гарантії 5 років.
 4. Монтаж Illbruck. Евромонтаж з використанням стрічок німецької якості. Термін гарантії 5 років.
Вікна Kömmerling 76 AD